Zeolite Slovakia

Detoxikácia ADHD zeolitom | Zeolite Slovakia

Zbohom Ritalin, vitaj Zeolit: prichádza detoxikácia ADHD zeolitom

Medzi kľúčové charakteristické vlastnosti detí a dospelých s ADHD patrí znížená pozornosť, hyperaktivita a takmer úplná neschopnosť sústrediť sa. Máte pocit, že vám už nikto nedokáže pomôcť? V článku nižšie prinášame novú šancu a tým je – Detoxikácia ADHD zeolitom.

Povedzme si niečo o ADHD, problémoch s tým spojených a najmä o tom, ako vzniká a ako je možné príčiny tejto modernej choroby odstrániť. Rovnako si ďalej povieme o tom, prečo je najlepšia voľba pre vás alebo pre vaše dieťa práve detoxikácia ADHD zeolitom.

Thomas Claiton, odborník na toxikológiu, si na to veľmi dobre spomína: keď bol ešte malé dieťa, diagnostikovali mu poruchu pozornosti: „Pamätám si hlavne na reakciu mojej matky, keď sme prišli na vyšetrenie ADHD, lekár odporučil, aby mi podali lieky Ritalin a Adderall.” Tieto lieky sa dnes ľuďom bežne predpisujú. „Povedala nie,” spomína, „mal som šťastie, pretože som vyrastal vo veterinárnej ordinácii. Ak mali zvieratá problémy, nedali im lieky. Zmenili ste im jedlo, ktoré jedli a ubezpečili ste sa, že majú dobrú stravu.”

Okrem zmeny stravovania sa Thomasovi rodičia postarali o dostatok aktivít. „Mám veľa pohybu,” hovorí. „Bol som neustále aktívny. Vo výsledku bola moja školská práca fenomenálna, pretože som potreboval túto úroveň aktivity. Mnoho detí dnes nemá prístup k veciam, ktoré sme zvykli robiť. Vtedy som videl súvislosť medzi počtom detí a dospievajúcich, ktorí majú diagnostikovanú ADD a ADHD. Práve úroveň toxikácie, ktorej boli každý deň vystavení, bol hlavným problémom tejto choroby. Mnoho detí s diagnostikovanou ADD a ADHD je toxických,” hovorí. „Ak dokážete vyriešiť, aby ich organizmus nebol zašpinený, potom zmizne veľa ďalších problémov a nemusíte riešiť to, ako zvládnuť dieťa s ADHD.”

V rokoch 2003 až 2011 sa podľa Centra pre kontrolu chorôb zvýšil počet hlásených prípadov porúch hyperaktivity s poruchou pozornosti (ADHD) o 43 percent. Národný inštitút duševného zdravia odhaduje zaujímavú vec: v USA sa čísla vyšplhajú na viac ako 6 miliónov detí. Toto ochorenie zahŕňa príznaky ako hyperaktivita, nepozornosť a impulzívnosť, a to sa nepočítajú deti, ktoré žijú mimo Spojených štátov, Veľkej Británie a Európy.

Detoxikácia ADHD zeolitom | Zeolite Slovakia

Majú lieky na ADHD nejaké vedľajšie účinky?

Najbežnejšou liečbou ADHD je predpísanie Adderallu, Ritalinu, či concentra stimulantov. Tieto látky zvyšujú hladinu chemických látok v mozgu, ktoré regulujú myslenie a pozornosť. Obe majú dobre zdokumentované vedľajšie účinky.

Patria medzi ne znížená chuť do jedla, ťažkosti so spánkom, tiky, zmeny osobnosti, ktoré zahŕňajú úzkosť a podráždenosť, bolesti brucha a hlavy. Obe majú potenciál byť návykové, rovnako tak vytvárať abstinenčné príznaky. Ich dlhodobé dopady nie sú dodnes známe.

Vzhľadom na množstvo rizík, mnohí rodičia najskôr váhajú či svoje deti podrobia tejto liečbe. Rastúci počet výskumov tiež naznačuje, že Ritalin a Adderall iba ovplyvňujú príznaky bez toho, aby sa zaoberali hlavnou základnou príčinou ADHD: toxicitou.

Detoxikácia ADHD zeolitom | Zeolite Slovakia

Čo zistili štúdie?

Štúdie zistili, že vystavenie toxickým chemikáliám môže významne prispieť k poruchám ako je ADHD, autizmus a poruchy učenia. Tieto toxíny žijú v našich potravinách, na kobercoch a podlahách, v kozmetických a čistiacich prostriedkoch a pesticídoch.

Jednou zo známych príčin kognitívnych problémov je olovo. Podľa Joela T. Nigga, Ph.D. „účinky olova na detské IQ, ADHD a problémy s chovaním, ako aj na fyzické zdravie boli po celé desaťročia znepokojujúce. Teraz už vieme veľa o tom, ako olovo ovplyvňuje mozog, vrátane narušenia signalizácie v prefrontálnej kôre a striate “

Flint, mesto v Michigane, zostáva najpozoruhodnejším príkladom expozície olovu v modernej dobe, no v celých USA každý deň deti absorbujú ťažké kovy. Hlavným zdrojom problému sú olovnaté farby v starších domoch a iných budovách, ale častým vinníkom sú aj pôda a prach obklopujúce tieto domy, ako aj znečistenie vzduchu po demoláciách.

Deti a batoľatá sú vystavené vysokému riziku vývojových problémov – v ohrození sú už ako nenarodené. Aj nepatrné množstvo toxínov môže mať v určitých kľúčových fázach vývoja devastačný vplyv na vývin plodu, čo vedie k trvalým dopadom na nervovú sústavu a fyzické zdravie. Vysoká expozícia olova je preto spojená práve s ADHD. Detoxikácia ADHD zeolitom je preto najbezpečnejšou voľbou pre každého.

Ťažké kovy sú zvyčajne jednou z najťažších toxických látok, ktoré sa z ľudského tela odstránia: po prvé, rovnako ako telo, majú svoj vlastný elektrický náboj, ktorý im pomáha priľnúť k tkanivám prostredníctvom kovalentnej väzby.

Napríklad olovo a ortuť vstupujú do krvi a hľadajú ďalšie nabité častice, s ktorými sa môžu spojiť, často s našimi tukovými bunkami, ale tiež v tkanivách, kostiach alebo orgánoch vrátane mozgu. Je naozaj veľmi ťažké vylúčiť z tela ťažké kovy, pretože sú veľmi malé. Častejšie sa skôr presídlia alebo zmenia, než aby sa odstránili – to však neznamená, že je to nemožné.

Detoxikácia ADHD zeolitom | Zeolite Slovakia

Prečo práve detoxikácia ADHD s tekutým zeolitom?

Je dokázané, že detoxikácia ADHD zeolitom je účinná. Vysoko účinný je práve Ultra tekutý Zeolit, pretože je to forma mikro-rozpustného zeolitu. Účinne viaže a odstraňuje toxíny z ťažkých kovov, nehovoriac o mnohých iných benefitoch. Väčšina produktov zeolitu na trhu sú rôzne suspenzie prášku, ktoré majú príliš veľkú veľkosť fragmentov.

Väčšina častíc je vo veľkosti 20 mikrónov a viac. Tieto častice sú príliš veľké na to, aby prenikli do tkanív a dostali sa do hlbších častí tela, kde sú všetky toxíny nahromadené. Kvapky ultra tekutého zeolitu sú menšie ako 1/2 mikrónu a majú širšiu škálu mikro častice.

Na rozdiel od väčšiny ťažkých kovov má rozpustný zeolit ​​negatívny náboj. To znamená, že tieto častice priťahuje a zachytáva ich v štruktúre v tvare medového hrebeňa. Ultra tekutý zeolit má častice malé a schopné dostať sa do ťažko dostupných oblastí, kde čerpajú toxíny, ktoré sa potom vylúčia potom alebo močom.

Detoxikácia ADHD zeolitom | Zeolite Slovakia

Detoxikácia ADHD zeolitom je najvhodnejšia voľba

Tí, ktorí bojujú s ADHD, akonáhle sa zbavia toxickej záťaže, môžu pozorovať zmeny v schopnosti zostať sústredení a ovládať svoje impulzy. Každý rodič sa obáva potenciálnych škodlivých účinkov väčšiny bežných liečebných postupov. Preto je použitie rozpustného zeolitu oveľa šetrnejším a bezpečnejším prístupom. Fungovalo to pre Thomasových rodičov a rovnakú šancu na túto príležitosť máte aj vy vo svojich rukách. Detoxikácia ADHD zeolitom je dnes novodobá forma liečenia.

Trpíte vy alebo vaše dieťa ADHD? Detoxikácia ADHD zeolitom prináša pozitívne výsledky v oblasti sústredenia a sebaovládania. Obráťte sa so svojimi problémami na zeolit a zbavte váš organizmus nežiaducich látok.

https://www.zeoliteslovakia.sk/blog-detoxikacia-virusov-zeolitom/
https://www.zeoliteslovakia.sk/blog-detoxikacia-adhd-zeolitom/
https://www.zeoliteslovakia.sk/blog-dieta-ako-posilnit-klby/

Zdroj:

https://neuro.psychiatryonline.org/doi/pdf/10.1176/appi.neuropsych.12010014

https://www.researchgate.net/publication/236043388_Increasing_Performance_in_Children_With_ADHD_By_Trapping_Lead_With_a_Nano-Zeolitehttps://www.researchgate.net/publication/236043388_Increasing_Performance_in_Children_With_ADHD_By_Trapping_Lead_With_a_Nano-Zeolite

https://neuro.psychiatryonline.org/doi/full/10.1176/appi.neuropsych.12010018

https://dergipark.org.tr/en/pub/kvj/issue/32994/370394

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top

Prihlásenie