Zeolite Slovakia

Detoxikácia vírusov Zeolitom

Detoxikácia vírusov zeolitom

Detoxikujte svoj organizmus, posilnite si imunitu a zbavte sa všetkých vírusov – je tu detoxikácia vírusov zeolitom. Vírusy, záhadné, mätúce a často smrteľné mikróby spôsobujú množstvo ľudských chorôb od bežného nachladnutia až po rôzne epidemické ochorenia. Nové a mutujúce vírusy sa alarmujúco šíria, a preto potrebujeme účinný spôsob ako mať pod kontrolou ich vplyv na naše telo. Napriek tomu, že celý rad mikroorganizmov poškodzuje náš organizmus, vírusy sú spomedzi nich mimoriadne škodlivé. A práve tu pomáha detoxikácia vírusov zeolitom – naším tekutým Zeolitom obohateným o DHQ a humínový a fulvový minerálny komplex.

Trápia vás vírusové ochorenia, ktoré neutíchajú? Detoxikácia vírusov zeolitom prináša pozitívne výsledky v liečbe vírusových infekcií.
Detoxikácia vírusov zeolitom | Zeolite Slovakia

Detoxikácia vírusov zeolitom

Prečo detoxikácia vírusov zeolitom? Vírusy znižujú schopnosť samoreprodukcie bunky – pri jej obnove živiny potrebné na jej reprodukciu vírusy používajú na tú vlastnú, a teda dochádza k replikácii vírusu.

Vírusy spôsobujú choroby, z ktorých nie všetky môžu mať jasné diagnostické symptómy. V mnohých prípadoch symptómy môžu svedčiť o skutočnej diagnóze alebo viesť k iným chorobám. Niektoré vírusy sa zameriavajú na konkrétne tkanivá, orgány alebo systémy v ľudskom tele a môžu spôsobiť lokálne infekcie (napr. bolesť hrdla) alebo celkové infekcie (chrípka, poškodenie pľúc alebo aj rôzne ďalšie trvalé následky). Medzi tieto vírusové choroby patrí chrípka, Covid-19, SARS, Mers, herpes a iné.

Pri toľkých mikroorganizmoch a vírusoch, ktoré neustále bombardujú naše telo, je lekárska terapia s medikamentmi stále menej účinná, navyše spôsobuje ďalšie problémy s imunitným systémom. Preto je použitie zeolitu v takýchto prípadoch na mieste – okrem posilnenia imunitného systému zeolit odstraňuje z tela vírusové zložky.

Detoxikácia vírusov zeolitom Zeolite Slovakia

Kyselina humínová je vaša antivírusová odpoveď

Vedci z celého sveta ju označujú za „chýbajúci článok“ k optimálnemu zdraviu a výžive. Kyselina humínová je zázrakom v oblasti zdravia. Lekárske štúdie ukazujú, že má schopnosť zmeniť náš život k lepšiemu – je bezpečná a natoľko účinná, že ju liečitelia na celom svete používajú stovky rokov prinášajúc úžasné výsledky.

V poľnohospodárstve existuje niekoľko štúdií, ktoré poukazujú na model vážneho nedostatku kyseliny humínovej v prípade hospodárskych zvierat. Keď sa nedostatok zmierni, dosiahnu sa fenomenálne výsledky vrátane odolnosti voči chorobám, zvýšeného rastu a zlepšenia celkového zdravotného stavu.

Čo je táto zázračná látka?

Vedci ju najlepšie označujú ako antivírusovú odpoveď. Kyselina huminová je najmenšia, najkomplexnejšia a najrafinovanejšia vo vode rozpustná látka na Zemi. Drobné množstvá sa transformujú na molekulárnu štruktúru vody, vďaka čomu je intenzívnejšia a aktívnejšia a prenikavejšia. Kyselina humínová pomáha prenášať živiny do bunky a odpadové produkty z bunky a zároveň pomáha neutralizovať toxíny.

Výživové doplnky s kyselinou humínovou prinášajú výsledky, ktoré niektorým ľuďom zmenili život! Detoxikácia vírusov zeolitom vám dodá aj kyselinu humínovú. Kyselina humínová má schopnosť preniknúť do smrteľných ultra-mikroskopických vírusov. Tieto vírusy sú veľmi malé a žijú hlboko v bunkách rastlín, zvierat a ľudí. Vírusy dokonca žijú v iných mikroskopických organizmoch spôsobujúcich choroby.

Vírusy sa zapuzdrujú do nepreniknuteľnej proteínovej bariéry, kam sa obranné mechanizmy nedostanú. Činidlá na tento účel sa nazývajú inhibítory vírusovej fúzie (špeciálnym patentovaným procesom sa humínová kyselina špeciálne upravuje a sterilizuje. Kyselina humínová s inhibítormi vírusovej fúzie je jediný druh, ktorý odporúčame.). Vírusy sú potom citlivé na obranu imunitného systému. Napriek tomu je to len začiatok – humínová kyselina má tiež úžasnú schopnosť upozorniť imunitný systém na útočníka a regulovať ho a posilňovať.

Prečo práve náš tekutý Zeolit?

Aktivované zeolity sú k dispozícii ako doplnok suspendovaný v kvapaline. Túto tekutinu môžu užívať ľudia aj zvieratá, v ktorých telách odstráni toxíny – 60% v krvnom obehu a 40% v GI trakte, čím pomôže uviesť telo do optimálneho zdravotného stavu.

Jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka aktivované tekuté zeolity je zeoliteslovakia.sk. Jediný a originálny tekutý Zeolit je v čiernej fľaštičke s modrým obalom a nájdete ho len u nás. Avšak toto nie je zďaleka všetko. Náš tekutý zeolit je obohatený o jednu významnú látku a tou je práve DHQ – Dihydroqvercetín alebo známy ako Taxifolin. Ďalšími úžasnými látkami sú kyselina humínová a kyselina fulvická. Detoxikácia vírusov zeolitom vám prináša množstvo benefitov.

Trápia vás vírusové ochorenia, ktoré neutíchajú? Detoxikácia vírusov zeolitom prináša pozitívne výsledky v liečbe vírusových infekcií.
Detoxikácia vírusov zeolitom | Zeolite Slovakia

Zeolit ​​na boj proti vírusovým chorobám

Zeolit ​​je jedným z najfascinujúcejších a najúčinnejších prírodných liekov! Názov zeolit ​​pochádza z gréckych slov „zeo“ (variť) a „litos“ (kameň). Zeolit ​​je sopečný popol na báze oxidu kremičitého (minerál podobný piesku), ktorý sa časom vytvára, keď popol a láva zo sopiek chemicky reagujú s morskou vodou. Výsledkom je zlúčenina s veľmi silnou „klietkovitou“ štruktúrou a negatívnym nábojom.

Zeolit ​​je fantastické riešenie pri hľadaní účinného spôsobu ako udržať váš imunitný systém v rovnováhe. Pozrime sa na dva spôsoby, ako môže zeolit ​​pomôcť vášmu telu v boji proti vírusu:

Uvažujme o počítačovom víruse. Ten nemá silu nad počítačom so silným antivírusovým programom. Pokiaľ je jeho antivírusový systém silný, nemáte sa čoho obávať. Vírus nemá príležitosť spôsobiť škodu. Teraz sa pozrime na ľudské telo. Ľudské telo so silným obranným systémom sa nemá čoho obávať. Zeolit ​​pomáha odstraňovať imunitné “vyčerpávače”, čo umožňuje vášmu prirodzenému obrannému systému zamerať sa na vírusových útočníkov.

Prečo detoxikácia vírusov zeolitom?

Vírusy sa skladajú z jednotlivých zložiek ako na výrobnej linke a až na konci tohto procesu bude celý vírus úplne skonštruovaný a dokončený. Väzbou pre-vírusových zložiek zeolit zabraňuje replikácii vírusov a znemožňuje im vytvoriť infekciu v tele. Štruktúra zeolitového včelieho medu sa absorbuje do pórov vírusov, čo umožní telu ich efektívne odstrániť močom, stolicou alebo potom. Detox zastavuje vývoj vírusov vrátane vírusu herpes a je úspešný aj pri aktuálnom a celosvetovo rozšírenom vírusovom ochorení Covid-19.

Štúdia tekutého Zeolitu

Štúdia vykonaná na (Ultra tekutom Zeolite™) ukázala, že detoxikácia vírusov naším Zeolitom je vysoko účinnou formou na inhibíciu replikácie vírusu. Účinok zeolitu je pravdepodobnejšie založený na začlenení vírusových častíc do pórov zeolitových agregátov ako na iónomeničových vlastnostiach kliniptopolitu. To znamená, že zeolit ​​môže byť účinný proti celému radu vírusov, nielen voči vírusom použitým v štúdii. Je dôležité poznamenať, že nízka dávka zeolitu v štúdii „indukovala veľmi nízky antivírusový účinok alebo antivírusový účinok nebol vôbec pozorovaný“, ale vysoká dávka „indukovala významný inhibičný účinok na množenie vírusov“. Preto treba dbať aj na pravidelnosť a výšku dávky.

Ako to, že je Zeolit vhodný v boji proti koronavírusu?

Vírusy sa skladajú z jednotlivých zložiek ako na výrobnej linke a až na konci tohto procesu bude celý vírus úplne skonštruovaný a dokončený. Zeolit zabraňuje replikácii väzieb pre-vírusových zložiek a znemožňuje im vyvinúť vírusové infekcie v tele. Štruktúra zeolitového včelieho medu sa absorbuje do pórov vírusov, čo umožní telu ich efektívne odstrániť močom, stolicou alebo potom. Detoxikácia vírusov zeolitom zastavuje vývoj vírusov vrátane vírusu herpes a je úspešná aj pri aktuálnom a celosvetovo rozšírenom vírusovom ochorení Covid-19.

Vo vedeckých štúdiách Inštitútu R. Boskovica sa preukázali ohromné výsledky, kedy pri detoxikácii vírusov zeolitom bol vyliečený herpes. Pacienti, ktorí trpeli pásovým oparom, 3 dni po použití prestali cítiť bolesť a ďalšie štúdie ukázali, že zeolit má účinnosť pri liečbe prechladnutia, chrípky, kliešťov, hepatitídy C, reumatoidnej artritídy a niektorých druhov roztrúsenej sklerózy.

Detoxikáciou vírusov zeolitom ​​blokujete replikáciu vírusov. Vedecky sa už dokázal jeho antivírusový účinok. A preto sa v mnohých prípadoch zeolit odporúča ako liek na všetky typy vírusových ochorení.

Trápia vás vírusové ochorenia, ktoré neutíchajú? Detoxikácia vírusov zeolitom prináša pozitívne výsledky v liečbe vírusových infekcií. Vyberte si zeolit z ponuky nášho eshopu.

Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie články:

https://www.zeoliteslovakia.sk/15-dovodov-preco-si-zvolit-nas-tekuty-zeolit/

https://www.zeoliteslovakia.sk/povedzme-si-nieco-o-detoxikacii-a-ociste-creva/

Externé odkazy:

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0167577X17300393

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1387181104004482

https://zeo-medic.com/wp-content/uploads/2017/07/zeolit-the-mineral.pdf

https://cs.wikipedia.org/wiki/Huminov%C3%A9_l%C3%A1tky

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top

Prihlásenie