Zeolite Slovakia

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov

Telo vášho zvieraťa je každý deň bombardované škodlivými látkami. Liečba rakoviny a chorôb u psíkov je dnes často rozoberaná téma. Zeolity sú minerály s jedinečnou štruktúrou, ktoré im môžu pomôcť detoxikovať organizmus a podporiť hojenie. Áno, samozrejme, náš tekutý Zeolit je vhodný aj pre našich domácich miláčikov! Konkrétne ho môžete podávať aj vašim psíkom a mačičkám či už sú chorí, alebo len preventívne – účinky sa dostavia čoskoro. V tomto článku sa dozviete, ako účinne bojovať o život vášho miláčika a ako ho udržiavať v zdraví čo najdlhšie.

Psy, rovnako ako ľudia, môžu dostať rakovinu alebo iné príbuzné onkologické ochorenia. Je to rovnako zničujúce pre domáceho miláčika ako aj pre jeho majiteľa – či ide o samotné ochorenie, utrpenie straty domáceho maznáčika, alebo v lepšom prípade účty za lekársku starostlivosť a časté vyplácanie liekov na obnovenie zdravia. Liečba rakoviny a chorôb u psíkov je dnes stále viac rozoberaná téma.

Môžeme urobiť veľa pre zníženie expozície toxínov. Stále sú však veľkým problémom, pretože sú v našom vzduchu, pôde, vode a vo väčšine jedla, ktoré jeme. Teda vo všetkom, čomu sa nemôžeme len tak vyhnúť. Mnoho zdravotníckych pracovníkov je v skutočnosti toho názoru, že väčšina chorôb pochádza z toxínov v tele. Nie je tomu inak ani u našich spoločenských zvierat.

Je to frustrujúce a znepokojujúce, ale existujú veci, ktoré môžete urobiť (okrem toho, že sa vyhnete všetkým škodlivým chemikáliám, čo je v dnešnom svete nemožné). Samotná pomoc pri detoxikácii tela je účinný spôsob, ako chrániť seba a svoje zvieratá.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Toxíny a choroby

Ťažké kovy, ako je olovo, ortuť, kadmium a arzén, chemikálie, pesticídy a herbicídy majú všetky závažné zdravotné dôsledky pre psy a mačky. Vedci prišli k záverom, že vysoké hladiny toxínov v našich zvieratách stoja za stále vyšším výskytom rakoviny, chorôb obličiek, srdcových chorôb, cukrovky a ďalších.

Naše zvieratá sú ako „kanárik v uhoľnej bani“ svojimi stlačenými životmi, svojou tesnou blízkosťou k zemi a menšou veľkosťou. Môžu vykazovať zdravotné problémy z expozície oveľa rýchlejšie ako my a v skutočnosti nás môžu varovať pred potenciálnymi nebezpečenstvami v našom životnom prostredí.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Preukázané výsledky vyšetrení

Nedávne prelomové vyšetrovanie rozsahu chemickej expozície psov a mačiek, ktoré uskutočnila pracovná skupina pre životné prostredie, zistilo nasledovné: naše zvieratá majú v tele vyššie hladiny toxicity ako my. To by mohlo prispieť k výraznému nárastu chronických zdravotných problémov, ktorými sa zaoberajú veterinárne úrady v celej krajine.

V minulosti boli veterinári v rozpakoch z toho, ako by mohli pomôcť psom, ktorým boli diagnostikované ochorenia so vznikom rakoviny. V posledných rokoch prišiel zeolit s úžasnými výsledkami. Výskum ukázal, že výrazne môže pomôcť v prevencii, a je to taktiež skvelá liečba rôznych typov rakoviny u psov.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Pokračovanie liečby so zeolitom

Podľa štúdie, u psov s rakovinou pľúc bol vidieť pokles o 50 percent ich nádorov počas doby jedného mesiaca prijímania zeolitu a ďalší žili po dobu jedného roka. U dvoch z troch psov s rakovinou kostí bolo v priebehu liečby preukázané, že žili o rok a pol dlhšie. Úspech pri pokračujúcej liečbe je určite poskytnúť čas života tým, ktorý chcú stráviť ešte pár mesiacov či rokov so svojimi chlpatými najlepšími priateľmi. Táto liečba dáva nádej mnohým majiteľom.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Čo je to vlastne zeolit?

Zeolit sa osvedčil ako jedinečná liečba rakoviny a chorôb u psíkov. Zeolit ​​je anorganická minerálna látka, ktorá je vytvorená z vulkanického popola a morskej soli v rozpätí miliónov rokov. Existuje mnoho ložísk a poznáme tri hlavné ložiská rôznych typov zeolitu nájdených po celom svete.

Tieto tri typy sú vláknité, listové a kryštalické. Kryštalická forma je práve tá forma zeolitu, ktorá sa používa na liečbu rakoviny vzniknutej u ľudí, no rovnako aj u psích plemien.

Zeolit ​​tvorí viac alkalickej podstaty v systéme psa a v jeho prekyslenom žalúdku postupne mení jeho hodnotu pH zo zásaditej na alkalickú. To znižuje kyslé prostredie okolo rakovinových buniek. Je to dôležité, pretože zvyšuje antioxidačnú aktivitu a zároveň znižuje množstvo voľných radikálov. Ich úbytok akoby prikazuje rakovine, aby prestala rásť. Nedostatok voľných radikálov a antioxidačných aktivít je to, čo je vidieť u psov bez nádorových ochorení a rakoviny.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov

Ljiljana Bedric z fakulty veterinárneho lekárstva v Záhrebe, Chorvátsko, vykonala štúdie zahŕňajúce ošetrenie 51 psov s rôznymi formami rakoviny. Všetky boli liečené perorálnym zeolitom a u všetkých psov došlo k zmenšeniu ich nádorov, u niektorých bolo vidieť celkové odstránenie. V období v rozpätí jedného až dvoch týždňov, šesť psov s karcinómom prostaty bolo bez príznakov. Liečba ôsmich psov s lymfómom priniesla rovnako pozitívne ohlasy.

V chorvátskej štúdii sa spočiatku javilo, že rakovina u niektorých psov bola vyliečená a úplne zastavená po liečbe zeolitom. U psov, ktoré mali nádory sliznice sa spočiatku liečby príznaky a nádory rozptýlili, ale keď bola liečba zastavená, po čase sa príznaky vrátili. V prípade, keď sa zeolit ​​začal znovu podávať, sa veľkosti nádorov opäť znížili.

Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Zeolit v boji proti rakovine a onkologickým chorobám

Zeolity sú jedným zo spôsobov, ako uskutočniť tento boj. Zeolity, tvorené kombináciou štyroch prvkov – vody, vzduchu, zeme a ohňa vznikajú pri výbuchu sopiek a láve, ktorá sa vlieva do slaných aj sladkovodných jazier a vytvára jedinečný minerál.

Jeden z mála negatívne nabitých minerálov v prírode, zeolity (konkrétne klinoptilolitový zeolit) majú neobvyklú klietkovitú štruktúru, ktorá do seba prirodzene čerpá pozitívne nabité častice ako ortuť, kadmium, olovo, arzén a ďalšie ťažké kovy, ako aj chemikálie, pesticídy, herbicídy, karcinogény, alergény a pre-vírusové zložky. Po uväznení v „klietke“ zeolitu sa tieto škodlivé látky bezpečne a prirodzene vylučujú z tela.

Keď sú zeolity vyťažené a v „surovom“ stave, klietky už môžu byť plné baktérií, húb, ťažkých kovov a ďalších látok, ktoré získali z ich prirodzeného prostredia. Biochemici však navrhli metódu „aktivácie“ alebo vyčistenia klietok vyťažených zeolitov. Pri požití týchto vyčistených zeolitov ľuďmi a zvieratami neexistuje riziko kontaminácie. Ich absorpčná kapacita je v rozsahu 90 štvorcových stôp na gram zeolitu.

Zeolity v tele zachytávajú ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a ďalšie pozitívne nabité toxíny. Je prekvapujúce, že to robia hierarchicky. Najprv odstránia olovo, ortuť, kadmium, arzén a ďalšie ťažké kovy. Akonáhle ich odstránia zo systému, čo môže trvať niekoľko týždňov alebo dlhšie, potom zachytia pesticídy, herbicídy, plasty a podobne. Keď tieto prvky nakoniec z tela zmiznú, stanú sa zeolity prirodzenou pascou na vírusové častice, čo pomôže zabrániť tvorbe vírusov.

 Liečba rakoviny a chorôb u psíkov | Zeolite Slovakia

Prečo práve náš tekutý Zeolit s DHQ?

Aktivované zeolity sú k dispozícii ako doplnok suspendovaný v kvapaline. Táto tekutina odstraňuje z tela toxíny a môžu ju užívať ľudia aj zvieratá. V 60% v krvnom obehu a 40% v GI trakte pomôže uviesť telo do optimálneho zdravotného stavu.

Jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka aktivované tekuté zeolity, je zeoliteslovakia.sk. Jediný a originálny tekutý Zeolit je v čiernej fľaštičke s modrým obalom a nájdete ho len u nás. Avšak toto nie je zďaleka všetko. Náš tekutý zeolit je obohatený a jednu významnú látku a tou je práve DHQ – Dihydroqvercetín známy aj ako Taxifolin. Ďalšími úžasnými látkami sú Kyselina Humínová a Kyselina Fulvová.

Zeolity majú tiež schopnosť vyrovnať pH tela do zásaditejšieho stavu. Vyvážené pH má dlhodobé výhody, v neposlednom rade vytvorenie prostredia, ktoré je antagonistické voči chorobám – väčšina chorôb nemôže prospievať v zásaditom prostredí. Kyslosť vytvára predpoklady pre rakovinu, ako aj pre vírusové, bakteriálne a plesňové infekcie. Akonáhle sa telo zbaví obrovskej toxickej záťaže, ktorá spôsobuje chronické choroby, a pH sa stane zásaditejším, imunitný systém sa dokáže vysporiadať s vecami tak, ako bol navrhnutý a často prinesie najpozoruhodnejší obrat v celkovom zdraví zvieraťa.

Použitie zeolitu vo svete

Zeolity nie sú novým ani nevyskúšaným výstrelkom. V Ázii sa používajú viac ako 800 rokov na podporu zdravia a pohody. V USA sa používajú na zvieratách 30 rokov a výskum na ľuďoch prebieha už 13 rokov.

Zeolity boli použité počas černobyľskej katastrofy v roku 1986. 500 000 ton bolo použitých v černobyľských reaktoroch a v ich okolí na pomoc pri dekontaminácii reaktorov a pôdy. Zeolity sa používali aj na stavbu ochranných bariér a na poľnohospodárske aplikácie v znečistených oblastiach.

Tamojšie deti boli kŕmené sušienkami naloženými zeolitom aby mohli odstrániť žiarenie z ich tiel. Kravy boli taktiež kŕmené zeolitmi, aby odstránili žiarenie z ich mlieka.

Aké je dávkovanie?

V súčasnej dobe je na trhu mnoho zeolitových výrobkov určených pre ľudí, ale efektívne sa používajú aj v prípade zvierat. Na zeoliteforums.com si môžete vypočuť zvukové rozhovory s veterinármi a biochemikmi o použití zeolitov u zvierat.

Zeolity sa nepredpisujú vzhľadom na veľkosť alebo stav zvieraťa. Napríklad labrador a kôň dostanú pri detoxikácii rovnakú udržiavaciu dávku. Odporúča sa, aby zvieratá pri detoxikácii dostávali prvý mesiac dávku päť až pätnásť kvapiek trikrát denne. Potom im môžete dať päť až desať kvapiek trikrát denne pre udržanie zdravia.

Ak má vaše zviera chronický zdravotný problém, môžete mu zvýšiť počet denne podávaných zeolitov. Dôvodom je to, že zeolity zostávajú v tele iba päť až sedem hodín. Podávaním produktu v častejších intervaloch dosiahnete konštantnú úroveň zeolitov v systéme, aby sa maximalizovala absorpcia toxických prvkov.

Je dôležité pochopiť, že zeolity nehoja ani neliečia žiadny zlý zdravotný stav alebo chorobu (vrátane rakoviny). Pôsobia tak, že odstraňujú škodlivé toxíny z tela von a vyrovnávajú hladinu pH do zásaditejšieho stavu, čím vytvárajú pre telo optimálne prostredie, aby sa uzdravilo tak, ako to príroda zamýšľala.

Máte doma chorého miláčika a neviete si dať rady? Zeolitom uľavíte vášmu zvieratku. Vyberte si tekutý zeolit z našej ponuky a podporte liečbu vášho chlpáča.

Mohlo by Vás zaujímať:

Detoxikácia vírusov zeolitom

Zbohom Ritalin, vitaj Zeolit: prichádza detoxikácia ADHD zeolitom

Keď diéta a pretrvávajúce toxíny ovplyvňujú bolesť kĺbov

 

Zdroj:

https://dennikn.sk/1802382/slovensky-chemik-hlada-lieky-na-novy-koronavirus/

https://sk.wikinew.wiki/wiki/Taxifolin

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6277462/

https://animalwellnessmagazine.com/zeolites-dog/

https://www.mskcc.org/cancer-care/integrative-medicine/herbs/zeolite

https://www.zeocat.es/docs/medicalvetreview.pdf

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top

Prihlásenie