Zeolite Slovakia

Ako posilniť imunitu - Zeolite Slovakia

Oslabená imunita? Rady a tipy ako posilniť imunitu a dať vášmu telu to, čo potrebuje

Spoločne si zodpovieme niekoľko otázok na tému, ako posilniť imunitu a akú úlohu v tom zohrávajú jedinečné vlastnosti zeolitu.

Ako posilniť imunitu | Zeolite Slovakia
Ako posilniť imunitu

Prečo majú ľudia dnes horšiu imunitu ako v minulosti?

Nedá sa určiť jednoznačná príčina. Vplýva na to viacero faktorov. Ľudia sa dožívajú vyššieho veku, tým pádom starší ľudia sú viac chorí ako kedysi. Ďalším dôvodom je stres. Stres je spúšťačom mnohých ochorení a rizikovým faktorom pre vznik napríklad aj rakoviny.

To, aký uponáhľaný život dnes ľudia vedú, sa neskôr prejaví na ich zdravotnom stave. Nedoprajú si dostatok spánku, nejedia toľkokrát ako by mali a v čase, kedy by mali. Vyvíjajú veľkú psychickú záťaž na organizmus, ktorý tým zaťažujú a neustále toxikujú. Okrem toho do svojho jedálnička zaraďujú oveľa menej zeleniny a ovocia a naopak, čoraz viac sa stravujú vo fastfoodoch, kde ich jedlo síce zasýti, avšak nutričnú hodnotu má veľmi chudobnú a tak telo slabne.

Taktiež v dnešnej dobe má veľa ľudí sedavú prácu v kancelárii, kde trávia čas do večera, kedy prídu domov psychicky unavení, objednajú si pizzu a ľahnú si k televízii. Čiže im chýba pohyb, ktorý je pre zdravie človeka veľmi dôležitý. Vo všeobecnosti by sa teda dalo povedať, že to, akú imunitu máme, do značnej miery ovplyvňujeme my sami. Môže za to z istej časti aj genetika, ale my jej dokážeme pomôcť a imunitu si zlepšovať správnym životným štýlom.

Ako posilniť imunitu | Zeolite Slovakia
Čo oslabená imunita spôsobuje?

Príznaky oslabenej imunity sú rôzne. Patria medzi ne napríklad rôzne opakujúce sa prechladnutia, trvalo zvýšená teplota, opakujúce sa infekcie, herpesy, afty či rôzne kožné ochorenia (napr. mykózy). Medzi ďalší príznak oslabenej imunity patrí taktiež chronická únava.

Ako posilniť imunitu | Zeolite Slovakia
Ako posilniť imunitu organizmu?

Na posilnenie imunity prírodnou cestou existuje jednoduchý návod. Detoxikujte svoje telo od škodlivých látok tekutým zeolitom a zaraďte do svojho jedálnička viac ovocia a zeleniny. Nebojte sa siahnuť po cesnaku, ktorý má výborné antioxidačné vlastnosti. Taktiež pomaranče, citróny, mandarínky sú skvelými zásobárňami vitamínu C, ktorý je práve pri oslabenej imunite potrebný. Nezabúdajte, že náš tekutý zeolit napomáha prenikaniu vitamínov a minerálnych látok do ľudského organizmu.

Okrem jedálnička treba zmeniť aj životný štýl a začať športovať. Aspoň 3-krát do týždňa si na 45 minút zacvičte – bicyklujte alebo sa prejdite. Pohyb je pre celkové zdravie človeka nenahraditeľný. Netreba zabúdať ani na pitný režim, pričom najvhodnejšia je čistá alebo filtrovaná voda. Mali by ste jej vypiť aspoň 1,5 – 2 litre denne. Zeolitová detoxikácia ide totiž ruka v ruke s čistou vodou.

Okrem úplne obyčajnej prírodnej cesty v boji proti oslabenej imunite poznáme aj rôzne homeopatiká či vitamíny na imunitu. Zoženiete ich v lekárňach a niektoré aj v obyčajných supermarketoch. Je to vhodná alternatíva, ak je pre Vás pohodlnejšie prijímať vitamíny vo forme tabliet, namiesto neustáleho pripravovania ovocných či zeleninových šalátov.

Ďalšou možnosťou ako posilniť imunitu bez liekov je siahnuť po silnej detoxikácii a dopĺňať ju čajom z byliniek. Práve bylinkové čaje obsahujú rôzne látky a vitamíny, ktoré sú účinnými bojovníkmi v boji za dobrú imunitu. Či sa zahrejete zázvorom alebo osviežite rakytníkom, určite na čaj netreba zabúdať.

Ako posilniť imunitu | Zeolite Slovakia
Suroviny, ktoré vám pomôžu v boji k lepšej imunite:

Cibula, Cesnak, Chren

Echinacea purpurová

Rakytník rešetliakovitý

Kustovnica čínska

Ďumbier lekársky

Citrusy

Hliva ustricová

Shii-take huby

Ak aj vy máte problém s kýchaním, kašľaním či smrkaním akonáhle sa vonku ochladí, držte sa rád, ktoré sme popísali vyššie v článku. Pomôžte si v ceste za pevným zdravím zeolitom z našej ponuky. Vaše telo a imunita sa Vám za to odvďačia.

Mohlo by Vás zaujímať:

Detoxikácia vírusov zeolitom

Zbohom Ritalin, vitaj Zeolit: prichádza detoxikácia ADHD zeolitom

Keď diéta a pretrvávajúce toxíny ovplyvňujú bolesť kĺbov

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top

Prihlásenie