Zeolite Slovakia

Často kladené otázky

Zvýšená chemizácia dnešného sveta predstavuje pre naše telo obrovskú záťaž. Podľa správy laboratória pre environmentálne zdravie z Centra pre kontrolu chorôb z roku 2005 sa v krvi a moči Američanov v súčasnosti nachádza 148 chemikálií, medzi ktoré patria napríklad PCB, dioxíny, furány a DDT. Tieto toxíny sa do tela dostávajú každý deň z mnohých zdrojov vrátane vzduchu, ktorý dýchame, chlóru vo vode, pesticídov, dezinfekčných prostriedkov, prísad do potravín, čistiacich prostriedkov atď. Mnohé z týchto toxínov sú známe karcinogény.

Zeolit je prirodzene sa vyskytujúci minerál sopečného pôvodu, ktorý vznikol pred miliónmi rokov a odpradávna sa používa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Zeolit je jedným zo vzácnych minerálov, ktoré majú prirodzený negatívny náboj. Kombinácia voštinovej štruktúry a čistého záporného náboja umožňuje Zeolitu prírodným spôsobom absorbovať kvapaliny aj prvky na základe sily chemickej väzby. Magnetická príťažlivosť, ktorú prvok má pre zeolit, sa nazýva hodnota CEC alebo schopnosť iónovej výmeny, zatiaľ čo voštinová štruktúra využíva na filtrovanie zlúčenín molekulárne sito.

Dihydroquercetin (DHQ, známy aj ako Taxifolin) je najsilnejší zo súčasne známych prírodných antioxidantov, ktorý chráni najdôležitejšiu zložku bunky – DNA pred metabolickými produktmi a má minimálne nasledovné preukázané účinky na ľudský organizmus:

– aktivuje imunitný systém človeka
– mobilizuje obranyschopnosť organizmu
– spomaľuje proces starnutia
– zabraňuje rozvoju rôznych patológií a v prípade existujúcich ochorení pozitívne upravuje priebeh ochorenia
– má detoxikačný a protiedematózny účinok
– podporuje regeneráciu
– má kapilárne protektívne smerovanie
– posilňuje steny krvných ciev
– inhibuje oxidáciu lipidov v zložení bunkových membrán
– zabraňujú rozvoju rôznych chorôb a predčasnému starnutiu buniek v ľudskom tele

Dihydrokvercetín je bioflavonoid podobnej štruktúry ako kvercetín. Je extrahovaný z smrekovca alebo z extraktu z hroznových listov. Takmer 600 štúdií uskutočnených za posledných 50 rokov skúmalo jeho účinnosť a bezpečnosť. Flavonoidy plnia dve dôležité funkcie ako to, že posilňujú imunitnú odpoveď Vášho tela a pôsobia ako silné super-antioxidanty, chránia vaše telo pred poškodením voľnými radikálmi a oxidačným stresom.

Taxifolín je rastlinná látka bez vedľajších účinkov (na rozdiel od Quercetinu, ktorý je pri vysokých dávkach toxický), ktorá nevykazuje toxicitu. Bol schválený EFSA (Európskym úradom pre bezpečnosť potravín) a používa sa ako doplnok výživy na dennej báze. Má tiež antibakteriálne a protizápalové účinky. Pokusy in vivo s taxifolínom tiež preukázali aktivitu proti iným vírusom, ako je vírus Coxsackie B4. Tieto vírusy spôsobujú hlavne nachladnutie, vírusovú meningitídu a myokarditídu. Taxifolin je biologicky aktívnejší ako Quercetin. Taxifolin (Dihydroquercetin) je tiež odporúčaný Slovenskou spoločnosťou alergológie a klinickej imunológie (SSAKI) ako jedna z možností profylaxie a liečby ochorenia Covid-19.

Dihydroquercetin (Taxifolin) nie je mutagénny a nie je toxický ako jeho príbuzná zlúčenina kvercetín. Pôsobí ako potenciálne chemopreventívne činidlo reguláciou génov prostredníctvom mechanizmu závislého od ARE. Ukázalo sa, že taxifolín inhibuje rast buniek rakoviny vaječníkov v závislosti od dávky. Ukázalo sa, že taxifolin má antiproliferatívne účinky na mnohé typy rakovinových buniek inhibíciou lipogenézy rakovinových buniek. Inhibíciou syntázy mastných kyselín v rakovinových bunkách je taxafolín schopný zabrániť rastu a šíreniu rakovinových buniek.

Flavonoidy sú prírodné látky, ktoré sa nachádzajú v malých množstvách v ovocí, zelenine, v kvetoch, v čaji a iných potravinách, ktoré denne prijímame. Klinické a experimentálne sledovania ukázali, že flavonoidy majú protizápalový, protivírusový a antioxidačný účinok. Chránia bunky pred toxickým pôsobením škodlivých látok z vonkajšieho prostredia, ale aj proti tým, ktoré sa tvoria v tele. Obnovujú prirodzený stav buniek, brzdia degeneratívne procesy ochranou proti následkom oxidačného stresu. Neresorbované flavonoidy sa vylučujú močom a stolicou ako iné prirodzené zvyšky potravy.

Ťažké kovy – Ťažké kovy sú toxické kovy, ktoré sa časom hromadia v našom tele a enormne zaťažujú náš imunitný a nervový systém a nútia naše telá pracovať nadčas, aby zostali zdravé. Nakoniec naše telá strácajú schopnosť držať krok s nadmerným dopytom a môžu sa prejaviť symptómy ako chronická únava, mozgová hmla, podráždenosť a množstvo ďalších symptómov a stavov. Zeolit ​​môže zacieliť na skryté kovy, ako je olovo, kadmium a arzén, okrem iného vo vašom tele a zachytiť ich vo svojej štruktúre podobnej klietkam, aby sa bezpečne odstránili. Po odstránení záťaže ťažkými kovmi môže vaše telo opäť funkčne začať na svojom vrcholnom potenciáli.

Environmentálne toxíny –
V 21. storočí čelíme v našom každodennom živote bezprecedentnému množstvu toxických stresorov. Od vzduchu, ktorý dýchate, až po jedlo, ktoré jete – toxíny sú všade. Postupom času sa tieto toxíny hromadia vo vašom tele a spôsobujú zmätok na vašom zdraví. Únava, mozgová hmla, prírastok hmotnosti, oslabený imunitný systém a nespočetné množstvo zdravotných problémov sú bežné vedľajšie účinky, keď sa tieto toxíny nahromadia. Keďže tieto toxíny majú kladný náboj, väčšina z nich sa stane obeťou silnej väzbovej kapacity zeolitov pre bezpečné odstránenie z tela.

Plesne/mykotoxíny – Toxicita plesní sa čoraz viac stáva vážnym problémom a hráčom v mnohých závažných chronických stavoch. Aj keď v súčasnosti nie ste vystavení plesniam vo svojom dome alebo na pracovisku, je možné, že sa vo vašom tele množia plesne z predchádzajúceho vystavenia. Spóry plesní môžu pretrvávať a pokračovať v replikácii vo vašom tele roky, dokonca aj bez vonkajšieho vystavenia plesniam. Zeolit ​​je neuveriteľný detoxikátor plesní a musí byť súčasťou každého protokolu o detoxikácii plesní.

Rádioaktívne materiály
– Po vystavení ionizujúcemu žiareniu rádioaktívne materiály zostanú vo vašom tele a budú sa držať roky, ak nepodniknete kroky na ich odstránenie. Je pravdepodobné, že vo vašom tele visí značné množstvo rádioaktívnych materiálov, ktoré sa nahromadili v priebehu rokov z CT skenov, mamografov, röntgenových lúčov, prirodzene sa vyskytujúceho žiarenia, ako je radón, lekárske ožarovacie postupy, jadrový spad atď. fantastický nástroj, ktorý vám pomôže odstrániť zvyšky žiarenia z vášho tela.
 
Mikrobiálne patogény – Zeolit ​​sa môže viazať na množstvo patogénnych mikróbov vrátane Candidy a množstva vírusov. Zeolit ​​má antivírusové vlastnosti vďaka svojej potenciálnej schopnosti absorbovať vírusové častice. Štúdia vykonaná na vyhodnotenie antivírusových vlastností mikronizovaného klinoptilolitového zeolitu (čo používame v Ultra tekutom Zeolite ) ukázala sľub, že zeolit ​​môže byť použitý na inhibíciu vírusovej replikácie. Štúdia konštatovala, že tAntivírusový účinok zeolitu sa zdá byť nešpecifický a je skôr založený na inkorporácii vírusových častíc do pórov zeolitových agregátov ako na iónomeničových vlastnostiach klinoptilolitu. To znamená, že zeolit ​​môže byť účinný proti celému množstvu vírusov, nielen proti vírusom použitým v štúdii. Je zaujímavé poznamenať, že nízka dávka zeolitu v štúdii „vyvolala veľmi nízky antivírusový účinok alebo antivírusový účinok nebol vôbec pozorovaný“, ale vysoká dávka „vyvolala významný inhibičný účinok na vírusovú proliferáciu“. To podporuje názory, ktoré som zdieľal v predchádzajúcich blogových príspevkoch a neskôr na tejto stránke sa budem venovať dôležitosti správneho dávkovania zeolitu.

Efektívny dvojkrokový prístup k optimalizácii imunitného systému je jeden: odstrániť látky na odvodnenie imunity a dva: pridať posilňovače imunity. Bez odstránenia toxických prvkov, ktoré ohrozujú imunitnú funkciu, je druhý krok veľmi obmedzený. Kovy, environmentálne toxické látky, plesne, rádioaktívne materiály a patogénne mikróby sú niektoré z toxických prvkov, ktoré pohlcujú imunitu a ktoré si mnohí z nás v priebehu rokov zachytia a uchovávajú v našom tele. Zeolit ​​môže absorbovať mnohé z týchto toxických prvkov a odstrániť ich z vášho tela, čím uvoľní váš imunitný systém, aby mohol sústrediť svoju energiu na iné problémy, ako sú vírusové votrelce.

Prírodný purifikovaný čistý Zeolit kliniptopolit ktorý bol ultramikronizovaný a ultračistený, kyselina humínová, kyselina fulvová, DHQ (dihydrokvercetín), “štruktúrovaná voda” M-Water, 72 prirodzene sa vyskytujúcich stopových minerálov, 12 prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín, fytoživiny, makroživiny a mikroživiny. Sorbát draselný a kyselina citrónová sa pridávajú ako prírodné konzervačné látky. Každá šarža je tiež testovaná v laboratóriu tretej strany, aby sa zaistil 100% bezpečný produkt.

Znečistenie, stres a naša konzumácia kávy, alkoholu, sýtených nápojov, mäsa, mliečnych výrobkov a vysoko spracovaných potravín majú tendenciu vytvárať kyslé telesné tekutiny. Optimálne pH tela by malo byť mierne zásadité alebo okolo 7,4. Patogénom vrátane vírusov, baktérií, húb a kvasiniek sa darí v kyslom, anaeróbnom prostredí. Vedci zistili, že keď sa biologický terén tela presunie zo zdravého okysličeného alkalického prostredia do nezdravého anaeróbneho kyslého prostredia, bunky nemôžu fungovať správne a človek je vystavený vyššiemu riziku vzniku širokého spektra akútnych a chronických chorôb. ako fyzické prežívanie a rýchlejšie starnutie.

Vytvorením skutočnej koloidnej suspenzie, kde je zeolit držaný vo vodnom zhluku, je zeolit schopný prejsť hematoencefalickou bariérou. Bez tejto koloidnej suspenzie by zeolit neprekročil túto bariéru. Vďaka mikronizácii zeolitu je schopný umiestniť viac zeolitu do viacerých zhlukov vody, vďaka čomu je toto riešenie veľmi účinné vo všetkých častiach tela.

Ultra tekutý Zeolit je patentovaný vyrobený klinoptilolitový prípravok. Vaše telo nikdy predtým nezažilo schopnosť extrahovať ťažké kovy, toxíny a iné kontaminanty, ako je táto.

Jedna porcia nespraví úplný a kompletný detox. V priebehu času dôsledné užívanie tohto produktu odstráni aj tie najhlbšie ukryté toxíny a škodlivé látky úplne bezpečne, jemne a bez typických účinkov drsných lekárskych chelatačných činidiel.

Lekársky úrad uvádza, že 85-90% živín v tekutých doplnkoch sa vstrebáva za 22 až 30 sekúnd. Okrem toho sa preukázalo, že v skutočnosti sa vstrebáva iba 10 až 20% množzstva výživných látok v tabletkových doplnkoch. Vstrebateľnosť nášho tekutého zeolitu je až 90 %. Všeobecne sa doplnky v tekutej forme oveľa ľahšie štiepia a vstrebávajú.

Ďalej sa ukázalo, že tekutiny sú absorbované úplnejšie a rýchlejšie ako väčšina kapsúl a piluliek. Kvapaliny sa budú len deliť, keď prechádzajú procesom odbúravania v tele, čím sa zvyšuje ich biologická dostupnosť, pretože zväčša neobsahujú potrebu aktívneho fyzického rozkladu. Vďaka tomu sú tekuté vitamíny lepšie dostupné pre vstrebávanie. Proces absorpcie znamená, že látka zachytáva a transformuje energiu. Absorbent distribuuje materiál, ktorý zachytáva, po celom celku a adsorbent ho distribuuje iba cez povrch. Proces plynu alebo kvapaliny, ktoré prenikajú do tela adsorbenta, je všeobecne známy ako absorpcia.

Zeolit je zložitá organická molekula, ktorá nie je ľahko absorbovaná bunkami alebo črevami. Keď je potom zeolit chemicky rozpustený v jednoduchom vodnom roztoku alebo ak je braný ako priamy minerálny doplnok vo forme kapsúl, potom jeho terapeutický účinok (tj. Prínos pre vás) nie je taký silný alebo prospešný, ako je to v prípade kombinácie so všetkým prírodným, organický, biologicky aktívny intracelulárny nosič, ako je komplex stopových minerálov, ktorý má okrem iných atribútov schopnosť transportovať živiny priamo do bunky, čím zvyšuje absorpciu akejkoľvek živiny prijatej s nimi.

Zeolit bol vedcami v krajinách po celom svete intenzívne študovaný. Prírodné zeolity sú inertné netoxické minerály, ktoré sú federálne klasifikované ako Tráva (všeobecne považované za bezpečné). V prírode sa nachádza viac ako 40 zeolitov vyskytujúcich sa v prírode a nie všetky zeolity majú rovnaké chemické zloženie. Vysoko kvalitný zeolit (klinoptolit), ktorý používame v našich výrobkoch, neobsahuje žiadne vláknité kladne nabité častice a neobsahuje všetky kontaminanty vrátane ťažkých kovov a rádioaktívnych prvkov. Okrem toho, že je stopový minerálny komplex mimoriadne účinným minerálnym doplnkom a silným detoxikačným (chelatačným) činidlom, je tiež silným protizápalovým prostriedkom a posilňuje imunitný systém.

Scroll to Top

Prihlásenie