Zeolite Slovakia

Detoxikujte svoje sny na skutočnosť.

Možno sa Vám zdá, že detoxikácia tela je len módnou vlnou, no pravda je taká, že ide o zdravotnú prax, ktorá má skutočné výsledky. Ak sa už dlhší čas trápite s nevysvetliteľnými zdravotnými problémami, napríklad neustálym unavením, nadúvaním alebo nespavosťou, môže byť hlboká detoxikácia organizmu tou správnou voľbou pre Vás.

Táto účinná technika, ktorá je už roky známa a praktizovaná po celom svete, Vám pomôže zbaviť sa nežiaducich toxínov z tela, ktoré sa nahromadili vplyvom životného štýlu, zlého stravovania a životného prostredia. A to nie je všetko, vďaka tejto metóde môžete zlepšiť svoje trávenie, zregenerovať pokožku a získať novú dávku energie pre váš každodenný život.

Ak sa chcete stať jedným z mnohých, ktorí využili prínosy detoxikácie organizmu, neváhajte a vyskúšajte túto techniku už dnes. Získať zdravie, zlepšiť kvalitu svojho života a cítiť sa skvele nikdy nebolo jednoduchšie. Takže, prečo by ste sa nedali na cestu k zdravému a šťastnému životu už teraz?

Prečo robiť detox?

V dnešnom rýchlom svete sa neustále stretávame s nástrahami, ktoré nám spôsobujú rôzne problémy. Áno, hovoríme o záťaži, ktorá nás prenasleduje vo forme jedla, pitia, stresu, ovzdušia a mnohých iných faktorov. Naše telo je ako neohrozený superhrdina, no aj ono má svoje slabiny.

Máme pred sebou tisícročnú výzvu, ako sa vyhnúť všetkým škodlivinám, ktoré nás obklopujú a zároveň vyzývajú naše telo na súboj. No, nie je to nemožné!

Kľúčom k úspechu je pravidelná detoxikácia! Ako správny špión, ktorý sleduje svoj cieľ, by sme mali monitorovať svoje telo a zabezpečiť jeho čistenie. Detoxikácia je ako dlhodobá misia, ktorá nám pomáha obnoviť plnú kapacitu nášho organizmu a udržať ho v optimálnej kondícii.

Vezmime to teda ako výzvu – nechajme sa permanentne a s radosťou púšťať do detoxikácie a udržujme náš organizmus v absolútne zdravom stave!

Čo je to Zeolit?

Zeolit je minerál, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vulkanických horninách. Má overené jedinečné unikátne vlastnosti, ktoré zaisťujú, že Zeolit je vysoko účinný pri naviazaní na kladne nabitých toxínov, ako je ortuť, hliník, olovo, kadmium a iné ťažké kovy.

Okrem toho sa Zeolit viaže aj na ďalšie toxíny vrátane: rádioaktívnych častíc, zvyškov plastov, ako sú BPA a pesticídov vrátane glyfosátu a plesní, medzi mnohými inými vecami. Vplyv Zeolitu na ľudské telo a organizmus vrátane jeho blahodárnych účinkov sa robilo veľa výskumov. Zeolit má štatút Všeobecne uznávaný ako bezpečný (GRAS) FDA v Amerike i vo väčšine sveta.

Ako funguje Zeolit?

Telo má často ťažkosti s odstraňovaním toxínov, ako sú ortuť a olovo, ktoré sú takmer nemožné odstrániť samostatne. Čím viac je telo znečistené toxínmi, tým menej je schopné ich odstraňovať. V tomto prípade prichádza na pomoc Ultra tekutý Zeolit, s aktívnou zložkou klinoptilolit zeolit, ktorý poskytuje telu schopnosť eliminovať škodlivé toxíny uložené v bunkách.

Ultra tekutý Zeolit funguje na základe silného záporného iónového náboja, ktorý priťahuje toxíny s kladným nábojom, ako sú ťažké kovy, toxíny a jedy. Toxín je potom zachytený v klietkovej štruktúre molekuly zeolitu a neutralizovaný, aby ho telo mohlo bez problémov vylúčiť cez obličky a moč. Produkt je úplne odstránený z tela približne po 6 až 8 hodinách.

Vďaka maximalizácii mikronizácie, Ultra tekutý Zeolit je koloidný, čo znamená, že je aktívny a zapuzdrený vo vode, čo mu umožňuje dostať sa na akékoľvek miesto v tele, kam sa dostane voda. Táto látka sa viaže iba na škodlivé toxíny a neodstraňuje dôležité minerály a látky, ktoré telo potrebuje, ba dokonca pomáha pri ich vstrebávaní a prenikaniu do organizmu. Telo premieňa látky, ktoré potrebuje, priamo na soli s neutrálnym iónovým nábojom, ktoré nie sú pre zeolit atraktívne.

Skutočná sila a kvalita prichádza s extra mikronizáciou

Predstavujeme vám revolučnú metódu detoxikácie – koloidnú suspenziu Zeolitu! Táto zmes umožňuje zeolitu preniknúť hematoencefalickou bariérou a pôsobiť v celom tele. Naša extra mikronizácia zvyšuje účinnosť, čo prináša úžasné výsledky.

Ultra tekutý Zeolit, patentovaný klinoptilolitový prípravok, má zrná veľkosti menej ako 5 mikrónov. Vďaka tomu dokáže extrahovať ťažké kovy, toxíny a kontaminanty ako nikdy predtým.

Nečakajte okamžitý detox – je to proces. Pravidelným užívaním tohto produktu bezpečne, jemne a bez nežiaducich účinkov odstránite aj tie najhlbšie ukryté toxíny a škodlivé látky.

Doplnený o jednu z najsilnejších prírodných látok na svete – Fulvovú kyselinu

 
Fulvová kyselina je jedným z najúžasnejších darov prírody – silným zázračným elixírom! Táto úžasná látka ponúka viac ako 70 životne dôležitých vitamínov, minerálov, prírodných kyselín a bioaktívnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre náš organizmus.
 
Čo je ešte úžasnejšie? Fulvová kyselina sa môže pochváliť hlbokou detoxikáciou buniek, čistí organizmus a bunky od ťažkých kovov, pesticídov, herbicídov, odpadových produktov metabolizmu, rádioaktívneho žiarenia, jedov a dokonca aj drog.
 
Je to skutočný bojovník proti chorobám! Fulvová kyselina môže pomôcť pri mnohých ochoreniach, ako sú vysoký krvný tlak, cukrovka, vysoký cholesterol, rakovina a problémy so žalúdkom. S takýmto silným spojencom v boji za zdravie by sme mali byť vďační za dar prírody, ktorým je fulvová kyselina.

Navyše, tento produkt obsahuje aj prírodnú látku Dihydroqvercetín

 

Produkt Ultra tekutý zeolit okrem iných úžasných zložiek obsahuje aj Dihydroquercetín! Táto prírodná zázračná látka, známa tiež ako taxifolin, prináša obrovské výhody pre ľudské zdravie. Získaný z kôry a vetvičiek modrinov či hlohov, dihydroquercetín sa pýši mnohými pozoruhodnými účinkami.

Jedným z kľúčových prínosov je jeho silná antioxidačná aktivita. Dihydroquercetín chráni bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, čím podporuje celkové zdravie a prevenciu predčasného starnutia.

Ďalšou výhodou je jeho protizápalové pôsobenie, ktoré pomáha zmierniť bolesť a opuchy v tele, prispievajúc k lepšej pohyblivosti a životnej kvalite. Navyše dihydroquercetin podporuje zdravie srdca a ciev, zlepšuje cirkuláciu a znižuje riziko srdcových ochorení.

Posilnenie imunitného systému je ďalším úžasným prínosom dihydroquercetínu. Táto látka pomáha bojovať proti infekciám a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Náš produkt, obohatený o dihydroquercetín, je skutočne výnimočný v boji za zdravie a vitalitu. Skúste ho sami a vychutnajte si jeho nekonečné výhody pre vaše zdravie!

Scroll to Top

Prihlásenie