Zeolite Slovakia

Detoxikujte svoje sny na skutočnosť.

Možno ste už o tom počuli, alebo je Vám to už dlhší čas veľmi blízke a máte s tým skúsenosti. Reč je o detoxikácii tela a organizmu. Povedzme si viac o kompletnej a skutočne hĺbkovej detoxikácii, ktorá Vám dokáže pomôcť s odstránením príčiny zdravotného problému, navráti ten správny duševný pocit a v konečnom dôsledku tak pomôže zlepšiť celkovú kvalitu a dĺžku Vášho života.

Prečo robiť detox?

Všetci sa s tým stretávame každý jeden deň. Záťaž v rôznych podobách jedla, pitia, stresov, ovzdušia či mnohých iných faktorov. Hoci je naše telo takmer dokonalý výtvor, nie je nesmrteľné. Znesie skutočne veľa, no nie úplne všetko. V súčasnosti je takmer nemožné vyhýbať sa všetkým škodlivinám, ktoré na nás číhajú na každom kroku. Čo však môžeme robiť, je pravidelné čistenie organizmu a pretože je detoxikácia dlhodobý proces, ktorý nám opäť zabezpečí plynulý chod nášho organizmu, mali by sme detoxikáciu robiť pravidelne, no v najlepšom permanentne.

Čo je to Zeolit?

Zeolit je minerál, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vulkanických horninách. Má overené jedinečné unikátne vlastnosti, ktoré zaisťujú, že Zeolit je vysoko účinný pri naviazaní na kladne nabité toxíny, ako je ortuť, hliník, olovo, kadmium a iné ťažké kovy. Okrem toho sa Zeolit viaže aj na ďalšie bežné toxíny vrátane: rádioaktívnych častíc, zvyškov plastov, ako sú BPA a pesticídov vrátane glyfosátu a plesní, medzi mnohými inými vecami. Vplyv Zeolitu na ľudské telo a organizmus vrátane jeho blahodárnych účinkov sa robilo veľa výskumov. Zeolit má štatút Všeobecne uznávaný ako bezpečný (GRAS) FDA v Amerike i vo väčšine sveta.

Ako funguje Ultra tekutý Zeolit?

Neutralizácia a odstránenie toxínov z tela vyžaduje obrovské množstvo práce. Vo väčšine prípadov to telo len ťažko dokáže. Napríklad ortuť a olovo je pre vaše telo takmer nemožné odstrániť samo. Čím viac je telo kontaminované toxínmi, tým menej ich bude schopné odstrániť.

Zeolit (klinoptilolit zeolit), aktívna zložka Ultra tekutého Zeolitu, dáva telu schopnosť odstraňovať škodlivé toxíny, ktoré sa nachádzajú v našich bunkách. Ťažké kovy, rádioaktívne látky a iné toxíny sú priťahované ako magnet ku štruktúre molekúl zeolitu. Zeolit má silný záporný iónový náboj. Toxíny ako ťažké kovy vždy obsahujú kladný iónový náboj. V tomto procese je toxín zachytený v klietkovej štruktúre molekuly zeolitu. Týmto procesom je toxín neutralizovaný a telo je schopné bez problémov odviesť zapuzdrené toxíny von cez obličky a moč. Ultra tekutý Zeolit je úplne vylúčený mimo tela asi po 6 až 8 hodinách. Pretože Ultra tekutý Zeolit využíva svoju silu mikroniacie, je aktívny a zapuzdrený vo vode (koloidný), môže sa dostať na akékoľvek miesto v tele, kam môže voda. Ultra tekutý Zeolit sa viaže iba na škodlivé toxíny a neodstraňuje dôležité minerály a látky, ktoré telo potrebuje, naopak, napomáha ich vstrebávaniu a prenikaniu do organizmu. Telo premieňa látky, ktoré potrebuje, priamo na soli. Tieto soli majú neutrálny iónový náboj a zeolit ich nepriťahuje.

Skutočná sila a kvalita prichádza s mikronizáciou

Vytvorením skutočnej koloidnej suspenzie, kde je zeolit držaný vo vodnom zhluku, je zeolit schopný prejsť hematoencefalickou bariérou. Bez tejto koloidnej suspenzie by zeolit neprekročil túto bariéru. Vďaka mikronizácii zeolitu je schopný umiestniť viac zeolitu do viacerých zhlukov vody, vďaka čomu je toto riešenie veľmi účinné vo všetkých častiach tela.

Ultra tekutý Zeolit je patentovaný vyrobený klinoptilolitový prípravok. Frakcie veľkosti jeho zŕn 25 mikrónov. Vaše telo nikdy predtým nezažilo schopnosť extrahovať ťažké kovy, toxíny a iné kontaminanty, ako je táto.

Jedna porcia nespraví úplný a kompletný detox. V priebehu času dôsledné užívanie tohto produktu odstráni aj tie najhlbšie ukryté toxíny a škodlivé látky úplne bezpečne, jemne a bez typických účinkov drsných lekárskych chelatačných činidiel.

Scroll to Top

Prihlásenie