Zeolite Slovakia

O nás

Naša spoločnosť sa dlhodobo venuje online predaju kvalitných prírodných produktov s vysokým obsahom Zeolitu – Kliniptolitu. Rovnako sa neustále snažíme rozširovať náš firemný sortiment o ďalšie nové produkty u ktorých Vám možeme vždy zaručiť ich maximálnu kvalitu.

Zeolite Slovakia je spoločnosť v ktorej je zdravie a spokojnosť zákazníka vždy na prvom mieste. Našou víziou a prioritou do spoločnej budúcnosti je všeobecne pomáhať udržiavať fyzické a psychické zdravie každého človeka.

  • Objednávate od nás vždy tie najkvalitnejšie prírodné produkty s vysokým obsahom Zeolitu, ktoré skutočne ponáhajú.
  • U nás nájdete všetky naše produkty už aj za zvýhodnenú množstevnú zľavu, takže si ich môže dovoliť každý.
  • Expedovanie objednávky do 24 hodín, kvalitné balenie s pútavými etiketami plných užitočných iformácií je samozrejmosťou.
  • Vaša spokojnosť je pre nás nanajvýš dôležitá, rovnako tak seriózne jednanie a poradenstvo ohľadom našich produktov 24 hodín denne.

Náš príbeh

Inšpirovaný myšlienkou lepšieho zdravia

V čase keď som bol mladší, ignoroval som svoje vlastné zdravie a štýl života, ktorý som viedol, zdravie si totiž začíname ceniť až vtedy, keď ochorieme. Bolo to v roku 2015, pracoval som v jednej významnej Anglickej spoločnosti a v tom čase som začal mať vážnejšie zdravotné problémy. Nevedel som si rady a pátral som po tom, čo by mi dokázalo pomôcť zlepšiť môj aktuálny zdravotný stav. Skúšal som rôzne prírodné alternatívy, až som sa nakoniec jedného dňa dostal k tekutému Zeolitu. Po týždni užívania sa môj zdravotný stav začal konečne zlepšovať. Začal som sa cítiť lepšie, zmenil som svoje stravovanie, vyvíjal som viac fyzických aktivít a celkový životný štýl. Spoločne s každodenným užívaním tekutého Zeolitu sa moje zdravie a aj môj život zlepšili k lepšiemu. Našou povinnosťou je totiž udržiavať si zdravé telo, pretože bez toho nemôžeme mať silnú a čistú myseľ. 
 
V roku 2016 som začal študovať úžasné vlastnosti a účinky Zeolitu a iných najsilnejších látok na tomto svete. Nakoľko som túžil po zmene a chcel som robiť niečo, čo ma bude skutočne napĺňať, práve podnikanie v oblasti ktorej sa rozumiem a skutočne ma zaujíma bola pre mňa veľkou výzvou. Rozhodol som sa tak rozšíriť celkové pôsobenie predaja Zeolitu na Slovensku a pomôcť tak každému, aby dosiahol zlepšenie svojho zdravia procesom detoxikácie a rovnako tak aj zlepšenie kvality a dĺžky života. Dnes som skutočne šťastný, že sa nám veľmi darí a že sme mnohým ľuďom pomohli zmeniť ich vlastné životy, nakoľko aj pomoc ľuďom je to, čo nás skutočne napĺňa.

Roman Adamkovič
Founder, Executive manager

Scroll to Top

Prihlásenie