Zeolite Slovakia

Rakovina - Jej protivník je Fulvová kyselina

Rakovina – Jej protivník je Fulvová kyselina

Kyselina fulvová je v poslednej dobe horúcou témou v boji s rakovinou. Existuje toľko vedeckých štúdií, ktoré naznačujú, že táto prírodná látka môže pomôcť (pozrite si vedecké referencie nižšie). V dnešnej modernej dobe je riziko stále väčšie, takže má zmysel začať byť viac preventívny ako reaktívny. 

Ako pomáha kyselina fulvová v boji proti rakovine?

Ukázalo sa, že kyselina fulvová má viaceré protirakovinové sprostredkujúce vlastnosti. Vedecké štúdie dokazujú jeho schopnosť obmedziť a blokovať  šírenie rakovinových buniek. Skúšky tiež ukazujú, že kyselina fulvová môže dokonca zastaviť mutáciu zdravých buniek.

Tieto atribúty sa prejavili objavením, testovaním, dokazovaním a dokumentovaním niekoľkých mechanizmov, ktorými kyselina fulvová spolupracuje s telom.

Testovanie ukázalo, že kyselina fulvová selektívne vyhľadáva a ničí rakovinové bunky.

Rakovina - Jej protivník je Fulvová kyselina

Mechanizmus účinku bližšie vysvetlený 

Zistilo sa, že prirodzene sa vyskytujúce prípravky humínovej kyseliny, ako je kyselina fulvová, môžu stimulovať produkciu cytokínov, vrátane interferónu-gama, interferónu-alfa, interferónu-beta a tumor nekrotizujúceho faktora-alfa.

To znamená, že bol objavený, overený, testovaný a zdokumentovaný platný mechanizmus. To ukazuje, že humínové extrakty majú schopnosť spolupracovať s telom a naozaj účinne bojovať proti rakovinovým bunkám.

Vykonávajú sa ďalšie štúdie a súčasný výskum vyzerá viac než len sľubne, takže určite sledujte ďalšie správy o kyseline fulvovej. 

Rakovina - Jej protivník je Fulvová kyselina
Výskum – Fulvová kyselina ničí rakovinové bunky

Kde nájdete kyselinu Fulvovú?

Humínové látky, ako napríklad kyselina Fulvová, sa v našej ornici a produkcii hojne vyskytovali. Nanešťastie sú teraz sotva zistiteľné v dôsledku priemyselných poľnohospodárskych postupov. Nie je žiadnym tajomstvom, že v posledných desaťročiach sa pôdne minerály vyčerpali a preto sa kvalita našich potravín úplne znížila. Sme svedkami naozaj rekordného množstva znečistenia plastami, vystavenia sa rôznym chemikáliám a nižšej úrovne živín. Je naozaj neuveriteľne ťažké nájsť pre naše rodiny jedlo bohaté na živiny a je takmer nemožné získať dostatok živín iba z každodennej potravy. Nehovoriac o tom ako pôdu vyčerpali v ďalších dôsledkoch nadmerných zbraní a environmentálnych faktorov, ako sú veľmi silné kyslé dažde.

Rakovina - Jej protivník je Fulvová kyselina

Dobrou správou je, že sú stále obsiahnuté hlboko v zemi, kde ich možno ťažiť, ťažiť a čistiť.

Spoločnosť Advanced Health teraz prichádza s jedinou čistou koncentrovanou Fulvovou a Humínovou kyselinou na Slovensku. Je to nutraceutická verzia organických humínových a fulvových extraktov získaných zo Zeme, ktoré boli nedávno sprístupnené na trhu.  

Dobré zdravie všetko začína vo vašich črevách. 80% buniek vášho imunitného systému je umiestnených a vytvorených tam a zároveň optimalizovaný imunitný systém je rozhodujúci pre každý aspekt vašej pohody. Jedno bez druhého nemôže jednoducho existovať, tak ako človek bez kyslíka, alebo ryba bez vody.

Túto čistú koncentrovanú, najviac účinnú formu Fulvovej a Humínovej kyseliny si môžete zakúpiť kliknutím sem:
– OBJEDNAŤ FULVIC ACID –

Výskumy Fulvovej a Humínovej kyseliny:

Kyselina fulvová podporuje extracelulárne protirakovinové mediátory z buniek RAW 264.7, čo spôsobuje smrť rakovinových buniek in vitro

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1567576916301734

Štatistiky Národného onkologického ústavu.

• Protirakovinový mediátor: Jayasooriya RG et al.

Štúdia vykonaná v roku 1988 Shenyuan Yuan et al. preukázali 100 % úspešnosť pri prevencii progresie nádoru do rakovinového stavu, keď sa liečili dva roky roztokom humínového extraktu.

• Štúdia ambulantnej lekárskej nemocnice Shenyi et al;

Kyselina Fulvová a Humínová v provincii Jiangxi, 1 (1982) ukázala, že injekcia so špeciálnym humínovým extraktom bola 90 % úspešná pri zastavení rastu nádoru a zmenšení veľkosti nádorov, pričom 80 % pacientov sa úplne vyliečilo.

Ďalšie referencie:

  1. Irani, K; Xia, Y; Zweier, JL; Sollott, SJ; mitogénna signalizácia sprostredkovaná oxidantmi v Ras-transformovaných fibroblastoch; veda; 14. marca 1997; 275 (5306): 1649, Pennisi, E; BIOLÓGIA BUNIEK: Onkogénne posolstvo superoxidov Ras Protein; veda; 1997; 14. marca; 275 (5306): 1567.
  2. Reaktívny kyslík a bunková proliferácia; veda; 1997; 14. marca; 275 (5306): 1541.
  3. Visser, SA; Účinky humínových látok na vyššie živočíchy a človeka; možné použitie humínových zlúčenín pri liečení; 1988; ktorý bol prezentovaný na stretnutí International Humic Substances Society v Seville v Španielsku.
  4. Yuan, Shenyuan; et al; Aplikácia kyseliny fulvovej a jej derivátov v oblasti poľnohospodárstva a medicíny; Prvé vydanie: jún 1993
  5. Inglot, AD; Zielinksa-Jenczylik, J; Piasecki, E; Arch. Immunol. Ther. Exp. (Warsz) 1993, 41(1), 73-80)
  6. Blach-Olszewska, Z; Zaczynksa, E; Broniarek, E; Inglot, AD, Arch. Immunol. Ther. Exp. (Warsz), 1993, 41(1), 81-85). 

 

 

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top

Prihlásenie