Zeolite Slovakia

Zľava -10%

Zeolit s DHQ – Ultra tekutý, aktivovaný, 10 Kusov, 300ml

215,99 

Objednajte už dnes Váš DETOX balíček na 2 až 5 mesiacov v akciovej cene s dopravou kuriérom úplne zadarmo.


Vaša kompletná a hĺbková detoxikácia, ktorá Vám dokáže pomôcť s odstránením príčiny zdravotného problému, navráti ten správny duševný pocit a v konečnom dôsledku pomôže zlepšiť celkovú kvalitu a dĺžku Vášho života.


Ultra tekutý Zeolit je patentovaný vyrobený prírodný klinoptilolitový prípravok. Frakcie veľkosti jeho zŕn sú od 0,5 mikrónu do veľkosti nano častíc. Vaše telo nikdy predtým nezažilo schopnosť extrahovať ťažké kovy, toxíny a iné kontaminanty na bunkovej úrovni, ako s týmto produktom. Obohatený o DHQ a Humický minerálny komplex.


 

Katalógové číslo: 0302376e8fd3-1 Kategórie:
Ultra-tekuty-Zeolit-30-ml-2

Účinky

 • Odstraňuje z ľudského organizmu ťažké kovy ako hliník, arzén, olovo, ortuť, amoniak, rovnako tak rádio – aktivitu a splodiny metabolizmu

 • Výborné účinky pri optimalizovaní organizmu po vakcinácií, alebo prekonaní ochorenia Covid-19

 • Upravuje pH organizmu, zlepšuje činnosť žalúdka a účinne odstraňuje prekyslenie

 • “Zabijak rakoviny”, vedecký výskum dokázal, že aktivizuje gén P21 v rakovinových bunkách, ktorý zjednodušene povedané rozkáže nádorovej bunke, aby zomrela.

 • Inhibuje enzým proteín kináza, čím znižuje mieru vzniku mutácii DNA a aj nádorového bujnenia. Preto je ideálny na prevenciu a podpornú liečbu rakovinových ochorení

 • Pôsobí preventívne i aktívne v boji proti rakovine a onkologickým ochoreniam

 • Aktivizuje, posilňuje a zlepšuje celkový imunitný systém ľudského organizmu

 • Obohatený o jedinečné látky DHQ známy ako Taxifolín a humínový minerálny komplex

 • Obnovuje príliv prirodzenej životnej energie človeka, ktorá ubúda s našim vekom

 • Remineralizuje ľudský organizmus a napomáha vstrebávaniu vitamínov a minerálov

 • Účinný v boji proti candide a iným kožným, bakteriálnym a vírusovým ochoreniam

 • Odstraňuje stres, depresie, zlepšuje náladu a celkový psychický stav človeka

 • Úplne prírodný, nealergizujúci, netoxický a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov

 • Vhodné pre diabetikov, vegetariánov, vegánov a domácich miláčikov

 

100 % Prírodný produkt

Kvapalný zeolit sa spracováva bez chemikálií. Prírodným patentovaným a šetrným procesom tak koncentrované molekuly organickej humínovej a fulvickej kyseliny prirodzene držia zeolit v permanentnej koloidnej suspenzii. Prírodný zeolitový prášok používaný v tekutom zeolite je ultra-mikronizovaný a všetky jeho zeolitové klietky sú dôkladne vyčistené


Účinné látky v kvapkách: 
10,930 mcg


Veľkosť častíc:
 od 1/2 mikrónu do nano častíc


Schválené FDA + Certifikovaná výroba GMP


Krajina pôvodu: 
USA

Zloženie

Prírodný purifikovaný čistý Zeolit kliniptopolit ktorý bol ultramikronizovaný a ultračistený, kyselina humínová, kyselina fulvová, DHQ (dihydrokvercetín), „štruktúrovaná voda“ M-Water, 72 prirodzene sa vyskytujúcich stopových minerálov, 12 prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín, fytoživiny, makroživiny a mikroživiny. Sorbát draselný a kyselina citrónová sa pridávajú ako prírodné konzervačné látky. Každá šarža je testovaná v laboratóriu tretej strany, aby sa zabezpečil 100% bezpečný prírodný produkt.

5555


Návod na použitie

Normálna úroveň detoxikácie I
V prvých 7 dní užiť 10 kvapiek 1x denne. Po 7 dňoch navýšte užívanie na 15 kvapiek raz denne. Výdatnosť 1-2 fľaštičky za 1 mesiac užívania.

Užiť ráno a na lačno.

Stredná úroveň detoxikácie II

V prvých 7 dní užiť 10 kvapiek 2x denne. Po 7 dňoch navýšte užívanie na 15 kvapiek 2x denne. Výdatnosť 2-3 fľaštičky za 1 mesiac užívania.

Užiť ráno a na lačno a večer pred spaním.

Maximálna úroveň detoxikácie III

V prvých 7 dní užiť 10 kvapiek 3x denne. Po 7 dňoch navýšte užívanie na 15 kvapiek 3x denne. Výdatnosť 3-4 fľaštičky za 1 mesiac užívania.

Užiť ráno a na lačno, po obednom jedle a večer pred spaním.

Dávkovanie pre deti a deti s ADHD 3-12 rokov
Podávajte 10 kvapiek 1 až 3x denne.


Dávkovanie pre domáceho miláčika Pes / Mačka
Podľa hmotnosti – 1 až 3 kvapky na 1 kg


Doporučujeme
nepoužívať kovovú lyžičku, mohla by narušiť záporný elektrický náboj zeolitu, ktorý zabezpečuje jeho absorpčné schopnosti.


Ultra tekutý Zeolit – Použitie

Náš tekutý Zeolit je veľmi ľahké použiť. Stačí pridať do pohára plného čistej alebo filtrovanej vody (0,3 l a viac), zamiešať a jednoducho vypiť. Doporučujeme vypiť 6 až 8 pohárov čistej kvalitnej vody pre zvýšenie efektivity pozitívneho účinku. Voda je veľmi dôležitá pri asistencii tela pri detoxikačnom procese

Ďalšie informácie

Tekutina je veľmi tmavá vzhľadom na humínový a fulvický minerálny komplex, ktorý sa používa na rozpustenie a riedenie Zeolitu do tekutej formy, čo poskytuje omnoho väčší potenciál a obrovské výhody. Nakoľko je toto veľmi hustá a bohatá formula, doporučujeme pri každom použití dobre pretrepať.


NIKDY NEPIŤ TENTO PRODUKT SAMOSTATNE ALEBO BEZ RIEDENIA VODOU!

Prírodný Zeolit je 100% prírodný minerál, ktorý ľudské telo rozpoznáva ako svoju vlastnú látku. Je absolútne bezpečný a netoxický, nemá letálnu ani toxickú dávku, nemá nežiaduce kontraindikácie, vedľajšie účinky alebo interakcie s inými farmakologickými alebo fytofarmakologickými látkami.Zeolit nevytvára závislosť, nezráža sa v orgánoch, je z tela úplne vylúčený.


Zeolit sa neodporúča pre tehotné ženy, deti do 3 rokov, pacientom pred transplantáciou.

Upozornenie

Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Ak máte zdravotný problém, alebo užívate iné lieky, poraďte sa o užívaní so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Tento produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy! Naše informácie sú získané z verejne dostupných zdrojov, nesnažíme sa nahradzovať lieky a ani spochybňovať lekárov a akýkoľvek ich prístup. Zeolit kliniptopolit je v súčasnosti schválený v EÚ ako spojivo, kŕmna prísada a tekutá prísada (E567 a E568). 

Hmotnosť 1000 g
Veľkosť balenia

10 ks/300ml – Detoxikačný Pack na 2 až 5 mesiacov

Scroll to Top

Prihlásenie