Zeolite Slovakia

Zeolit – Extra jemný práškový, 1 Kus, 60g

17,99 

Objednajte už dnes Váš DETOX nad 100 € a získajte tak od nás dopravu kuriérom úplne zadarmo.


Vaša kompletná detoxikácia žalúdku


Balenie obsahuje:

Extra jemný práškový Zeolit 60 g ✔️


Zeolit je prostriedok na vnútorné použitie u ľudí a má detoxikačný účinok v dôsledku adsorpcie určitých škodlivých látok. Zeolitový prášok je prírodná minerálna hornina. Účinok zeolitového prášku je čisto fyzikálny.

 

Je možné ho použiť pre celú rodinu denne ako prírodný biologický regulátor na ochranu zdravia prostredníctvom prevencie a zmiernenia symptómov, ktorých príčiny sa vyskytujú v dôsledku znečistenia organizmu rôznymi toxickými látkami.

 

Zeolit ​​má dutiny vo svojej prirodzenej kryštálovej mriežkovej štruktúre. Tieto póry fungujú ako filter a viažu znečisťujúce látky, ako je ortuť, olovo, kadmium, hliník, amonium a histamín.

 

Pre optimálny účinok je povrch Zeolitu zväčšený mikronizáciou. Účinok zeolitu závisí okrem iného od veľkosti zŕn. Čím jemnejší je prášok, tým nižšia je dávka. Čím hrubší zeolit, tým vyššia dávka. Prášok zeolitu má priemernú veľkosť zrna asi 25 mikrónov.

 

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 29f891c46a65-4 Kategórie:
Praskovy-Zeolit-60-g-2

Uvedené vlastnosti podmieňujú použitie zeolitu na detoxikáciu. Vychytáva voľné radikály, a tak znižuje mieru vystavenia organizmu oxidačnému stresu. Dokáže na seba viazať toxíny, agresívne chemické látky či rádioaktivitu, čím znižuje riziko poškodenia zdravia týmito faktormi. Ďalej sa mu pripisujú aj nasledujúce účinky (z voľne dostupných zdrojov na internete):

  • Môže sa použiť na úľavu od problémov pečene pomocou hlbokej detoxikácie črevného traktu
  • Viaže nežiaduce znečisťujúce látky už v zažívacom trakte ešte skôr, ako ich Vaše telo dokáže prijať
  • Alkalizuje ľudské telo poskytovaním alkalizujúcich minerálov pre výbornú podporu funkcie obličiek
  • Odstraňuje z tela a organizmu ťažké kovy ako sú ortuť, olovo, kadmium, arzén a iné toxické látky
  • Podporuje zdravé črevo, po čase kompletne čistí žalúdok a obnovuje tak činnosť črevnej flóry
  • Zlepšuje vstrebávanie výživových látok, využitie kalcia, magnézia, železa a úpravy sacharidov
  • Úplne prírodný, nealergizujúci, netoxický a samozrejme bez akýchkoľvek vedľajších účinkov
  • Vhodné pre diabetikov, vegetariánov, vegánov a domácich miláčikov – Pes, Mačka

 

Zloženie

Čistý, ošetrený a mikronizovaný Zeolit Kliniptopolit

Žiadne umelé farbivá, konzervačné látky, sladidlá alebo plnivá

Priemerná veľkosť častíc – 25 mikrónov

Krajina pôvodu

Turecko

Jemný práškový Zeolit – Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

Chladenie nie je potrebné.

Chuť

Zeolitový extra jemný prášok má mierne kriedovú a neutrálnu chuť aj vôňu.

bbbb

Čo je vlastne Zeolit?

Zeolit kliniptopolit je prirodzene sa vyskytujúci minerál sopečného pôvodu z oblasti sopečného oblúka v južnom Egejskom mori v Turecku.

Vznikol pred miliónmi rokov a odpradávna sa používa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Aby to bolo efektívnejšie, kliniptopolit zeolit je mikronizovaný a aktivovaný. Nestráviteľný zeolit migruje gastrointestinálnym traktom, selektívne viaže škodliviny ako špongia a vylučuje sa prirodzene stolicou cez črevo bez zaťažovania metabolizmu. Telo sa detoxikuje prirodzenou cestou.

 

Použitie

Interné použitie

1 kopenú čajovú lyžičku (1 gram) rozmiešajte v pohári s vodou ráno 30 minút pred jedlom a večer chvíľu po jedle. Doporučujeme nepoužívať kovovú lyžičku, mohla by narušiť záporný elektrický náboj zeolitu, ktorý zabezpečuje jeho absorpčné schopnosti.

Externé použitie

Zeolit na rany

Práškový zeolit môžeme sypať rovno na ranu, krvácajúcu, zle sa hojacu, hnisavú, na vredy a furunkuly. Zeolit zastavuje krvácanie, podporuje hojenie, rana sa nezapáli. Po aplikácii zeolitu nezostávajú keloidné jazvy. Aplikujeme ho na zastavenie krvácania, je sterilný. Zle sa hojacu ranu najprv vydezinfikujeme, vyčistíme bylinkovým odvarom z repíka, harmančeka, alebo nechtíka následne hneď zasypeme zeolitom. Ak je to možné, necháme ju neobviazanú, alebo obviažeme len ľahko. Bércové vredy najprv vyčistíme bielym prírodným vínom. Rany sa hoja o polovicu rýchlejšie. Po zhojení pri menších poraneniach na koži často nie sú viditeľné stopy po poranení.


Zeolit na tvár a telo

Zeolit funguje dobre synergicky, keď je zmiešaný s organickým kokosovým olejom na použitie ako maska na tvár, alebo telo. Dá sa aj zmiešať s vodou.

Po požití liekov musí mať priestor a tak by sa mal dodržať odstup minimálne dve hodiny.

Upozornenie

V EU nie je zeolit povolený ako potravina a ani ako výživový doplnok.

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Hmotnosť 250 g
Veľkosť balenia

10 ks, 20 ks, 30 ks

Scroll to Top

Prihlásenie