Zeolite Slovakia

Zľava -15%

Zeolit – Jemný + aktívne uhlie, 20 Kusov, 1200g

305,99 

Objednajte už dnes Váš DETOX balíček v akciovej cene s dopravou kuriérom úplne zadarmo.


Kompletná detoxikácia Vášho žalúdku


Balenie obsahuje:

20 x Zeolit s aktívnym uhlím 60 g ✔️


Zeolit je prostriedok na vnútorné použitie u ľudí a má detoxikačný účinok v dôsledku adsorpcie určitých škodlivých látok. Zeolitový prášok je prírodná minerálna hornina. Účinok zeolitového prášku je čisto fyzikálny.

 

Je možné ho použiť pre celú rodinu denne ako prírodný biologický regulátor na ochranu zdravia prostredníctvom prevencie a zmiernenia symptómov, ktorých príčiny sa vyskytujú v dôsledku znečistenia organizmu rôznymi toxickými látkami.

 

Zeolit ​​má dutiny vo svojej prirodzenej kryštálovej mriežkovej štruktúre. Tieto póry fungujú ako filter a viažu znečisťujúce látky, ako je ortuť, olovo, kadmium, hliník, amonium a histamín.

 

Pre optimálny účinok je povrch Zeolitu zväčšený mikronizáciou. Účinok zeolitu závisí okrem iného od veľkosti zŕn. Čím jemnejší je prášok, tým nižšia je dávka. Čím hrubší zeolit, tým vyššia dávka. Prášok zeolitu má priemernú veľkosť zrna asi 25 mikrónov.

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: c38e42e5990e-2-1 Kategórie:
Zeolit-s-aktívnym-uhlim-60-g-2

Uvedené vlastnosti podmieňujú použitie zeolitu na detoxikáciu. Vychytáva voľné radikály, a tak znižuje mieru vystavenia organizmu oxidačnému stresu. Dokáže na seba viazať toxíny, agresívne chemické látky či rádioaktivitu, čím znižuje riziko poškodenia zdravia týmito faktormi. Ďalej sa mu pripisujú aj nasledujúce účinky (z voľne dostupných zdrojov na internete):

  • Môže sa použiť na úľavu od problémov pečene pomocou hlbokej detoxikácie črevného traktu
  • Viaže nežiaduce znečisťujúce látky už v zažívacom trakte ešte skôr, ako ich Vaše telo dokáže prijať
  • Alkalizuje ľudské telo poskytovaním alkalizujúcich minerálov pre výbornú podporu funkcie obličiek
  • Odstraňuje z tela a organizmu ťažké kovy ako sú ortuť, olovo, kadmium, arzén a iné toxické látky
  • Podporuje zdravé črevo, po čase kompletne čistí žalúdok a obnovuje tak činnosť črevnej flóry
  • Zlepšuje vstrebávanie výživových látok, využitie kalcia, magnézia, železa a úpravy sacharidov
  • Úplne prírodný, nealergizujúci, netoxický a samozrejme bez akýchkoľvek vedľajších účinkov
  • Vhodné pre diabetikov, vegetariánov, vegánov a domácich miláčikov – Pes, Mačka

Zeolit – Jemný + aktívne uhlie – Zloženie


Zeolit Kliniptopolit, aktívne uhlie

Naše aktívne uhlie sa vyrába z kokosových orechov, ktoré sú vysoko vyčistené parou, aby sa odstránili všetky nečistoty a boli použité ako farmaceuticky účinná látka. Potom sa spolu zmiešajú za vzniku 1/3 aktívneho uhlia k 2/3 zeolitového prášku s priemernou veľkosťou častíc 25 mikrónov.

Vhodné pre diabetikov, vegetariánov, vegánov a domácich miláčikov.

Žiadne umelé farbivá, konzervačné látky, sladidlá alebo plnivá.

Priemerná veľkosť častíc – 25 mikrónov.

Krajina pôvodu


Turecko

Zeolit s aktívnym uhlím – Skladovanie


Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

Chladenie nie je potrebné.

Zeolit-s-aktívnym-uhlim-60-g-3

Čo je vlastne Zeolit a aktívne uhlie?

Zeolit kliniptopolit je prirodzene sa vyskytujúci minerál sopečného pôvodu z oblasti sopečného oblúka v južnom Egejskom mori v Turecku.

Vznikol pred miliónmi rokov a odpradávna sa používa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Aby to bolo efektívnejšie, kliniptopolit zeolit je mikronizovaný a aktivovaný. Nestráviteľný zeolit migruje gastrointestinálnym traktom, selektívne viaže škodliviny ako špongia a vylučuje sa prirodzene stolicou cez črevo bez zaťažovania metabolizmu. Telo sa detoxikuje prirodzenou cestou.

Uhlie sa aktivuje spracovaním pri veľmi vysokých teplotách, aby sa stalo poréznejším. Vysoké teploty menia jeho vnútornú štruktúru a znižujú veľkosť pórov. Aktívne uhlie prispieva k zníženiu nadmernej plynatosti po jedle. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dávke 1g, ktorá sa má užiť minimálne jednu hodinu pred jedlom alebo krátko po ňom. Pórovitá štruktúra uhlia má negatívny elektrický náboj, ktorý spôsobuje prilákanie pozitívne nabitých molekúl, ako sú toxíny a plyny, produkované baktériami.

Použitie

Interné použitie

1 kopenú čajovú lyžičku (1 gram) rozmiešajte v pohári s vodou ráno 30 minút pred jedlom a večer chvíľu po jedle. Doporučujeme nepoužívať kovovú lyžičku, mohla by narušiť záporný elektrický náboj zeolitu, ktorý zabezpečuje jeho absorpčné schopnosti.

Externé použitie

Zeolit na rany

Práškový zeolit môžeme sypať rovno na ranu, krvácajúcu, zle sa hojacu, hnisavú, na vredy a furunkuly. Zeolit zastavuje krvácanie, podporuje hojenie, rana sa nezapáli. Po aplikácii zeolitu nezostávajú keloidné jazvy. Aplikujeme ho na zastavenie krvácania, je sterilný. Zle sa hojacu ranu najprv vydezinfikujeme, vyčistíme bylinkovým odvarom z repíka, harmančeka, alebo nechtíka následne hneď zasypeme zeolitom. Ak je to možné, necháme ju neobviazanú, alebo obviažeme len ľahko. Bércové vredy najprv vyčistíme bielym prírodným vínom. Rany sa hoja o polovicu rýchlejšie. Po zhojení pri menších poraneniach na koži často nie sú viditeľné stopy po poranení.


Zeolit na tvár a telo

Zeolit funguje dobre synergicky, keď je zmiešaný s organickým kokosovým olejom na použitie ako maska na tvár, alebo telo. Dá sa aj zmiešať s vodou.

Po požití liekov musí mať priestor a tak by sa mal dodržať odstup minimálne jednu alebo dve hodiny.

Upozornenie

V EU nie je zeolit povolený ako potravina a ani ako výživový doplnok.

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Hmotnosť 5000 g
Veľkosť balenia

10 ks, 20 ks, 30 ks

Scroll to Top

Prihlásenie