Zeolite Slovakia

Zľava -15%

Tekutý aktivovaný Zeolit s Fulvovou kyselinou a DHQ, 20 Kusov, 600ml

508,90 

Objednajte už dnes svoj prírodný EILXÍR ZDRAVIA nad 100 € a získajte dopravu kuriérom úplne zadarmo!


Ultra tekutý Zeolit je nová revolučná zbraň proti ťažkým kovom a toxínom. S jeho nano časticami z prírodného klinoptilolitu vysáva všetky nečistoty a s prírodnými silami ako je Fulvová kyselina a Dihydrokvercetín (DHQ) teraz prináša mnohé zdravotné benefity!


 

Katalógové číslo: 0302376e8fd3-2-1 Kategórie:
Ultra-tekuty-Zeolit-30-ml-2
  • Detoxikácia: Odstraňuje ťažké kovy ako hliník, arzén, olovo, ortuť, amoniak, rovnako tak rádio – aktivitu a splodiny metabolizmu
  • Ochrana imunitného systému: Výborné účinky pri optimalizovaní po vakcinácií, alebo prekonaní ochorenia Covid-19; Aktivizuje, posilňuje a zlepšuje celkový imunitný systém
  • Zdravie trávenia: Upravuje pH, zlepšuje činnosť žalúdka a účinne odstraňuje prekyslenie
  • Výživa a minerály: Obohatený o jedinečné látky ako Fulvová kyselina a dihydrokvercetin; Remineralizuje a napomáha vstrebávaniu vitamínov a minerálov
  • Zdroj energie: Obnovuje príliv prirodzenej životnej energie, ktorá ubúda s vekom
  • Zlepšenie nálady: Odstraňuje stres, depresie, zlepšuje náladu a celkový psychický stav
  • Zdravie pokožky: Účinný v boji proti candide a iným kožným, bakteriálnym a vírusovým ochoreniam
  • Prírodný a bez vedľajších účinkov: Úplne prírodný, nealergizujúci, netoxický a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov
  • Vhodný pre rôzne skupiny ľudí: Vhodné pre diabetikov, vegetariánov, vegánov a domácich miláčikov

100 % Prírodný produkt

Ultra tekutý zeolit je spracovaný bez použitia chemikálií, vďaka patentovanému a vysoko šetrnému procesu. Koncentrované molekuly organickej fulvovej kyseliny udržiavajú zeolit v trvalej koloidnej suspenzii. Vysoko kvalitný čistý ultra-mikronizovaný prírodný zeolitový prášok s vyčistenými klietkami je doplnený o úžasnú fulvovú kyselinu a dihydrokvercetín poskytujú maximálne benefity pre zdravie.


Účinné látky v kvapkách: 
10,930 mcg


Veľkosť častíc:
 od 1/2 mikrónu do nano častíc

Schválené FDA + Certifikovaná výroba GMP


Krajina pôvodu: 
USA

Zloženie

Prírodný Zeolit klinoptilolit je tak ultračistený a obsahuje kyselinu humínovú, kyselinu fulvovú, DHQ, M-Water, viac ako 72 stopových vitamínov, minerálov, aminokyselín, fytoživiny, makroživiny a mikroživiny. Sorbát draselný a kyselina citrónová slúžia ako prírodné konzervačné látky. Každá šarža je laboratórne testovaná tretími stranami pre 100% bezpečnosť tohto produktu.

5555

Návod na použitie

Ultra tekutý Zeolit – Použitie

Náš tekutý Zeolit je veľmi ľahké použiť. Stačí zmiešať s čistou alebo filtrovanou vodou (0,3 l a viac). Zeolit ako surovina sa používa na rôzne účely, takže výber a spôsob použitia je v kompetencii užívateľa.

Normálna úroveň detoxikácie I
V prvých 7 dní 10 kvapiek 1x denne. Po 7 dňoch 15 kvapiek raz denne. Výdatnosť 1-2 fľaštičky za 1 mesiac užívania.
Ráno a na lačno.

Stredná úroveň detoxikácie II
V prvých 7 dní 10 kvapiek 2x denne. Po 7 dňoch 15 kvapiek 2x denne. Výdatnosť 2-3 fľaštičky za 1 mesiac užívania.
Ráno a na lačno a večer pred spaním.


Maximálna úroveň detoxikácie III

V prvých 7 dní 10 kvapiek 3x denne. Po 7 dňoch 15 kvapiek 3x denne. Výdatnosť 3-4 fľaštičky za 1 mesiac užívania.
Ráno a na lačno, po obednom jedle a večer pred spaním.


Doporučujeme
 nepoužívať kovovú lyžičku, mohla by narušiť záporný elektrický náboj zeolitu, ktorý zabezpečuje jeho absorpčné schopnosti.

Ďalšie informácie

Tekutina je veľmi tmavá vzhľadom na Fulvový a Humínový minerálny komplex, ktorý sa používa na rozpustenie a riedenie Zeolitu do tekutej formy, čo poskytuje omnoho väčší potenciál a obrovské výhody. Nakoľko je toto veľmi hustá a bohatá formula, doporučujeme pri každom použití dobre pretrepať.


NIKDY NEPIŤ TENTO PRODUKT SAMOSTATNE ALEBO BEZ RIEDENIA VODOU!

Prírodný Zeolit je 100% prírodný minerál, ktorý ľudské telo rozpoznáva ako svoju vlastnú látku. Je absolútne bezpečný a netoxický, nemá letálnu ani toxickú dávku, nemá nežiaduce kontraindikácie, vedľajšie účinky alebo interakcie s inými farmakologickými alebo fytofarmakologickými látkami.Zeolit nevytvára závislosť, nezráža sa v orgánoch, je z tela úplne vylúčený.


Zeolit sa neodporúča pre tehotné ženy, deti do 3 rokov, pacientom pred transplantáciou.

Upozornenie

Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Ak máte zdravotný problém, alebo užívate iné lieky, poraďte sa o užívaní so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Tento produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy! Naše informácie sú získané z verejne dostupných zdrojov, nesnažíme sa nahradzovať lieky a ani spochybňovať lekárov a akýkoľvek ich prístup. Zeolit kliniptopolit je v súčasnosti schválený v EÚ ako spojivo, kŕmna prísada a tekutá prísada (E567 a E568). 

Hmotnosť 2000 g
Veľkosť balenia

10 ks, 20 ks, 30 ks

Scroll to Top

Prihlásenie